آفرینش - تغییر و خودسازی با ChatGPT

آفرینش - تغییر و خودسازی با ChatGPT

نسخهٔ ۱.۵.۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۱۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ فروردین ۱۴۰۲
آفرینش - تغییر و خودسازی با ChatGPT

آفرینش - تغییر و خودسازی با ChatGPT

فرشاد اصغرزاده
نسخهٔ ۱.۵.۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۱۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ فروردین ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


تمامی تکنیک های رسیدن به آرامش و ثروت و موفقیت در این اپلیکیشن قرار گرفته است.
بخشهای برنامه عبارتند از: ChatGPT ،  قانون 68 ثانیه، بازی فراوانی، موسیقی سابلیمینال، ستاره قطبی، مدیتیشن، تنفس آگاهانه، عبارات تاکیدی، چاکرا درمانی، چالش جدید ، اهداف و بخش یادداشت .
 • Chat-GPT
یک نمونه اولیه از چت‌بات دیالوگ‌ محور مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند زبان طبیعی انسان را متوجه شود و متون نوشتاری بسیار دقیقی مشابه انسان تولید کند.


برای آموزش و تغییر زندگیتون میتونید از این چت بات کمک بگیرید.

به عنوان مثال: برای شروع مدیتیشن چه راهکارهایی پیشنهاد میدی؟


 • سابلیمینال

این فایل ها دارای پیام های پنهان در قالب نت های موسیقی هستند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد. بنابراین سابلیمینال ها با دور زدن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کنند تا سریع تر هدف مورد نظر را جذب نمایید.


 • ستاره قطبی

یک تکنیک فوق العاده که شما به کمک این تکنیک میتوانید از ساعتی که از خواب بیدار میشید تا زمانی که میخوابید افکارتون را به سمت آنچه میخواهید جهت دهید (برای رهایی از مشکلات حال و تمرکز به موارد خواسته) که نتیجه اینکار ارسال ارتعاش خواسته ها به جهان هستی و بسیار تکنیک فوق العاده ای است که به شما خیلی کمک میکنه و پیشنهاد میکنم حتما از این تکنیک فوق العاده که جمعا 10 دقیقه از وقتتان را میگیرید برای جهت دهی به افکار خود استفاده کنید.


 • دسته چک جادویی

بازی فراوانی به این شکل است که شما فرض می کنید در حساب بانکیتون یک میلیون تومان دارید و این یک میلیون تومن را باید تا شب خرج کنید هر چیزی که دوست دارید رو در ذهنتون خرید کنید ولی با این پول نباید با این پول قسط و قبوض و عقب افتادگی های وام رو پرداخت کرد فقط باید چیزهایی که دوست دارید رو خرید کنید و روز بعد دوباره یک میلیون تومان دیگه به حسابتون واریز می شه و شما  باید اون پول رو تاشب خرج کنید سعی کنید توی بازارها برید و قیمت بگیرید و با توجه به پول فرضی که دارید خرید کنید (به صورت خیالی ) انگار که اون چیز رو خریدید و این کار رو همین طور ادامه بدید و هر روز یک میلیون تومن به حسابتون واریز می شه و شما باید تا شب خرجش کنید . به اندازه ای واقعی باید این بازی رو انجام بدید که انگار واقعیته و وقتی که این احساس خوب به شما دست داد فراوانی به سمت شما سرازیر می شه و خداوند از جاهایی که فکرشو نمی کنید درست می کنه . 


 • قانون 68 ثانیه
  تکنیک ۶۸ ثانیه به شما می‌گوید که اگر تنها ۶۸ ثانیه به‌صورت مداوم به خواسته‌تان فکر کنید و روی آن کاملاً متمرکز شوید، می‌توانید فرکانس امواج آن را دریافت کرده و به سمت خود جذب کنید.
  شما برای دریافت برنامه موردعلاقه‌تان تنها باید فرکانسی که موج برنامه در آن ارسال شده است را پیدا کنید و رادیو را روی همان موج تنظیم کنید. بدن ما هم درواقع مانند یک گیرنده رادیویی کار می‌کند.
  وقتی شما خواسته یا هدفی دارید، باید فرکانس بدنتان را با موج آن آرزو هماهنگ کنید تا بدنتان آماده دریافت آن شود.
  تکنیک ۶۸ ثانیه به‌عنوان سریع‌ترین روش برای دستیابی به خواسته‌ها هم به همین صورت عمل می‌کند.


 • چالش

گفته می شود حداقل ۲۱ روز زمان لازم است تا عادت جدیدی در ما شکل بگیرد یا عادتی از بین برود. چالش ۲۱ روزه را امتحان کنید تا ببینید چند عادت مفید جدید را می توانید در خود ایجاد کنید یا چند عادت مخرب تان را حذف نمایید!


 • مدیتیشن با  میکس صداهای دلخواه

مراقبه در تعریفی ساده تمرین و ورزش ذهنی است. استرس، اضطراب، افکار و احساسات مختلفی در طول روز برای همه انسان‌ها رخ می‌دهد. تمرین‌های مدیتیشن به تمرکز و آگاهی یافتن بر آن‌ها و یادگیری شیوه کنترل آن‌ها منجر می‌شود. اگر به دنبال راهی برای درمان استرس‌های روزانه خود هستید، بخش مدیتیشن به شما کمک شایانی خواهد کرد.


 • تست چاکرا

با انجام دادن تست چاکرا، میتوانید چاکراهای خودتان را بیازمایید تا بدانید در کدام چاکرا بیشتر دچار انسداد هستید. پس از آن می توانید با استفاده اطلاعات ارائه شده، هر گونه انرژی راکد و زائد را که باعث انسداد در چاکراهای شما شده اند پاکسازی کنید.


 • هدف
در اصل تنها دلیل نوشتن اهداف این است که اهداف و آرزوها را در ذهن تان تصور کنید و همین تصویر سازی ها و تجسم ها کردن ها شما را مجبور می کند که برای رسیدن به اهدافتان شب و روز تلاش کنید و خواب را از چشمانتان بگیرید. شاید قبلاً این را شنیده باشید که تنها 3 درصد از مردم دنیا ثروتمندند و نیمی از ثروت دنیا را در اختیار دارند و این اشخاص همان هایی هستند که اهداف و رویاهایشان را در دفترچه ی آرزوهایشان یادداشت کرده اند و هر روز آن را مرور می کنند و همین نوشتن اهداف باعث شده تنها 3 درصد از مردم موفق باشند. • عبارات تاکیدی
برای رسیدن به اهداف باید ذهن ناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم. یکی از راه های انجام این کار جملات مثبت و تاکیدی هستند. یعنی هدف و خواسته تان را بصورت جمله ای درآورید و آن را هر روز تکرار کرده و معجزه عبارات تاکیدی را ببینید.
با استفاده از اپلیکیشن میتونید تنظیم کنید که در چه ساعاتی از روز، چه نوع عبارات تاکیدی در نوتیفیکیشن بهتون یادآوری بشه. • یادداشت

در این قسمت میتونید یادداشت و تجربیات مثبت امروزتون رو بنویسید و نگهداری کنید.

نظرات کاربران - ۱۲۶ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
farshadfalaki
farshadfalaki
۱۴۰۲/۰۵/۲۰
سلام اقا چرا برنامه ارور میده و اصلا پیامک نمیاد
اشرف موسوی
اشرف موسوی
۱۴۰۲/۰۲/۰۵
سلام ممنونم
مجی
مجی
۱۴۰۲/۰۱/۲۷
حرف نداره مخصوصا الان خیلی خوبه درود به شرفت