نهج البلاغه (عربی،فارسی و انگلیسی)

نهج البلاغه (عربی،فارسی و انگلیسی)

نسخه ۱.۰
۱
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۷
مگابایت
حجم

به نام خدا

با سلام

نرم افزار روبرو شامل تمامی نهج البلاغه به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی می باشد.

در برنامه حاضر از ترجمه سید علیرضا برای ترجمه انگلیسی و از ترجمه های آقایان دکتر شهیدی، آیت الله مکارم شیرازی، دکتر آیتی، استاد انصاریان، استاد دشتی، فیض الاسلام و از شرح نهج البلاغه آقای دکتر علی قائمی برای ترجمه فارسی استفاده گردیده است.

این برنامه به صورت کامل سه زبانه کار شده است و در همان ابتدای برنامه می توانید زبان خود را انتخاب نمایید تا محیط برنامه به زبان دلخواه شما دربیاید.

می توانید انتخاب کنید که متن به کدام زبان ها نمایش داده شوند مثلا فقط به زبان فارسی و عربی  یا عربی و انگلیسی و یا... نمایش داده شوند.

می توانید با جستجوی پیشرفته ای که در برنامه گنجانده شده به راحتی به هر سه زبان با هرنوع کیبردی ( چه صفحه کلید عربی باشد با کاراکترهای عربی و چه صفحه کلید فارسی باشد) جستجو نمایید.

سعی کردیم با طراحی زیبا و چشم نواز برنامه، جلوی خستگی شما را از ادامه استفاده برنامه بگیریم و رابط کاربری بهینه ای رو براتون آماده کنیم.

شما می توانید یک فهرست شخصی از متون مورد علاقه خود بسازید.

امکان اشتراک گذاری متن به صورت اشتراک متن عربی، فارسی و یا انگلیسی به صورت جدا از هم یا به صورت همزمان با هم در برنامه فراهم گردیده است.نسخه اندروید پیشتیبانی شده: اندروید 4.2 به بالا

انشاالله که مورد عنایت حق تعالی قرار بگیرد.

logo-enamad logo-samandehi