ذکرانه

ذکرانه

نسخه ۳.۲.۱
+۵۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۴
مگابایت
حجم

برنامه ذکرانه یک برنامه قرآنی عمومی و تعاملی است برای عزیزانی که علاقه مند هستند علاوه بر پر کردن خلا نا آشنایی با قرآن کریم، کمی در مورد آیات آن تفکر(تدبر) کنند.
ذکرانه با هدف انس مستمر با قرآن و تدبر در آیات آن ایجاد شده و این هدف را از طریق زیر پیگیری می کند:
* انس مستمر با قرآن با ارسال چند سیاق از آن در طول هفته. سیاق یعنی چند آیه از قرآن که مجموعا یک مفهوم را منتقل میکنند. به این ترتیب به صورت مستمر آیاتی از قرآن بهمراه ترجمه و نکات تفسیری آنها به مخاطبین ارسال میشود.
*تدبر در قرآن با ارسال چند سوال تأمل برانگیز در مورد هر سیاق و امکان درج نظر پیرامون هر سیاق. در برنامه ذکرانه همراه هر سیاق(مجموعه آیه با معنای واحد)، سوالات تأمل برانگیزی نیز برای واداشتن ما به تدبر بیشتر در قرآن ارسال میشود. در ذکرانه قسمتی هم برای درج نظرات کاربران در مورد هر سیاق وجود دارد. بدین ترتیب امیدواریم یک شبکه مجازی هم حول آیات قرآنی شکل بگیرد و کاربران بتوانند از نظرات و نکته های یکدیگر نیز بهره مند شوند.
علاوه بر مطالب ارسالی، متن کامل قرآن نیز به صورتی زیبا و خوانا و صفحه به صفحه در برنامه گنجانده شده است.
در هر کجای برنامه میتوانید آیات یا محتوایی که علاقه¬مندید را در برنامه¬های دیگر با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به علاوه امکان «پسندیده» کردن برخی آیات نیز وجود دارد تا در آینده به سادگی به آنها دسترسی داشته باشید.
منتظر بازخوردهای سازنده شما هستیم. ان شاء الله در نسخه های بعد با کمک شما عزیزان بتوانیم برنامه¬ ای کاملتر برای مردم خوبمان فراهم نماییم.

لازم است از همکاری برادران ارجمند در جامعه مجازی تدبر در قرآن کریم (http://www.tadabbor.org) که در تولید محتوای مربوط به ذکرانه یاری گر ما هستند کمال تشکر را داشته باشیم.

logo-enamad logo-samandehi