داروی - اطلاعات دارو ها

داروی - اطلاعات دارو ها

نسخه ۱.۰۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۳
مگابایت
حجم

اپلیکیشن داروی - مرجع دارو ها

داروی، اپلیکیشن وب سایت Darooy.ir است که دارای اطلاعات دارویی کامل و تهیه شده از بهترین مراجع معتبر جهان و آمریکا می باشد.

همچنین داروی دارای یک محیط بهینه شده برای پرسش سوالات، اعلام دیدگاه ها و جستجوی هوشمند بین تمام اطلاعات دارو ها می باشد که در بخش زیرین به بررسی آن ها  می پردازیم.

استفاده  از اپلیکیشن داروی بصورت آنلاین امکان پذیر است و این ویژگی این امکان را می دهد تا همه اطلاعات آن بروز و تازه باشند و امکانات خاص زیادی نسبت به دیگر اپلیکیشن ها داشته باشیم.

اطلاعات دارو ها

مباحث و موضوعاتی که در داروی مطرح میشوند کاملا معتبر و دارای رفرنس علمی هستند و در واقع بیشتر اطلاعات از سایت های معتبر انگلیسی زبان ترجمه میشود. همچنین به روز رسانی مداوم و انتشار تازه ترین ها در حیطه سلامت جزو اولویت های داروی است. موضوعاتی که در دسترس مخاطبان داروی قرار خواهد گرفت شامل معرفی عمومی دارو ها، نحوه مصرف، عوارض جانبی و هر آنچه که در رابطه با دارویی خاص است می باشد.

شناخت دارو یک امر مهم قبل از استفاده آن است و این کار کمک می کند تا بیماران با دانش بیشتری نسبت به دارو ها آنها را مصرف کنند. همچنین انواع دارو ها و کاربرد های آنها و موارد مصرفشان در این وب سایت عرضه شده است.  خواص دارو ها  و عوارض جانبی و تداخل های آن ها با دارو های دیگر در بیشتر دارو های موجود در این وب سایت گنجانده شده است.

طبقه بندی دارویی وب سایت داروی بصورت خاصی انجام شده است و هر دارویی که مرتبط با بیماری خاصی است طبقه بندی شده است. طبقه بندی بر اساس بیماری یک طبقه بندی عام و قابل فهم توسط اقشار جامعه است.

همچنین اطلاعات دارو ها دارای یک قسمت به نام نظر دهی می باشد که کاربران می توانند نظر های خود را  در رابطه با دارو ها و تجربه مصرف خود را نسب به دارو ها بیان کنند.

جستجوی هوشمند دارو ها

در اپلیکیشن داروی امکانی فراهم شده است که کاربران به راحتی داروی مورد نظر خود را با یک جستجو پیدا کنند. جستجوی پیشرفته دارو در این وب سایت به کاربران اجازه میدهد تا بتوانند همه ویژگی های مختلف یک دارو یا بیماری های مرتبط با آن دارو را جستجو کنند. نام های انگلیسی، فارسی عمومی، تجاری، برند و حتی فرمول شیمیایی یک دارو میتواند مورد جستجو قرار بگیرد و نتیجه مورد قبول را در جستجوی دارو ها حادث شود.

همچنین جستجوی داروی مجهز به الگوریتم های هوش مصنوعی است که ارتباط کلمات با یکدیگر و حتی غلط املایی را نیز تشخیص می دهد.

انجمن پرسش و پاسخ در حیطه دارو ها و پزشکی

بیشتر سعی ما بر این بوده که کاربران بتوانند پرسش های خود را که در متون دارو ها پیدا نکرده اند را بپرسند و پزشکان و پیراپزشکان موجود در وب سایت به آن ها جواب دهند.

با رونمایی از انجمن داروی، شاهد استقبال زیادی از طرف مردم روبرو شدیم، این نشان دهنده کمبود فضای دو طرفه در اپلیکیشن های ارائه دهنده اطلاعات دارو ها می باشد.

همچنین کاربران می توانند تجربه مصرف خود را در انجمن به اشتراک بگذارند و به سوالات بقیه افراد جواب دهند.

امکانات بیشتر

داروی دارای امکانات زیادی می باشد، اما در عین حال هر روز در حال توسعه می باشد. امکاناتی که در آینده به داروی اضافه خواهد شد عبارتند از:

  • یاد آور مصرف دارو ها
  • امکان اسکن نام دارو ها و جستجوی آن ها توسط دوربین
  • جستجوی تداخل های دارویی یک داروی خاص
  • امکان گزارش عوارض جانبی توسط افراد
  • امکان ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و پیرا پزشکان و افراد شاغل در حیطه سلامت
  • و...

logo-enamad logo-samandehi