کمیک سیتی

کمیک سیتی

نسخه ۴.۳.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲۵
مگابایت
حجم

کمیک سیتی یک پلتفرم کاملا فارسی برای تمامی کمیک بازان فارسی زبانه. کمیک سیتی مجموعه‌ای بی نظیر از کمیک‌‌های متنوع و جذاب رو در خودش جای داده تا هر کسی از هر قشری با هر سنی بتونه از این کمیک‌ها لذت ببره!

چی کمیک سیتی رو خاص میکنه؟

1- مجموعه‌ای بی نظیر از کمیک‌ها: بیش از 200 کمیک کاملا ترجمه شده به فارسی

2- کیفیت ترجمه‌ها: تمامی کمیک‌های ما توسط مترجمین با سابقه و ماهر ترجمه شده‌اند که خوانایی و جذابیت خاصی به کمیک‌ها میبخشه.

3- ترجمه‌ی فرهنگی کمیک‌ها: ما در کمیک سیتی سعی کردیم تا کمیک‌ها برای کاربر ایرانی قابل درک و فهم باشه و سعی شده تا جای امکان ترجمه‌ی کمیک‌ها با فرهنگ و زبان فارسی سازگاری داشته باشه، برای مثال به جای ترجمه‌ی لغت به لغت اصطلاحات، از معادل فارسی ‌آنها که گاها در شبکه‌‌های اجتماعی نیز میبینید استفاده شده.

4- کمیک‌خوان انحصاری کمیک سیتی: ما در کمیک سیتی سعی کردیم بهترین تجربه‌ی ممکن رو در مطالعه‌ی کمیک ایجاد کنیم. در اپلیکیشن کمیک سیتی امکاناتی نظیر تم تاریک و حالت فلش خوان در نظر گرفته شده‌اند که میتونن بهترین و با کیفیت‌ترین تجربه‌ی مطالعه‌ی کمیک رو براتون به ارمغان بیارن.

5- تنوع کمیک‌ها: در کمیک سیتی انواع کمیک‌های درام، ترسناک، اکشن، کمدی، خانوادگی و ... وجود داره که میتونن هرکسی رو سرگرم کنن.

6- یک اشتراک برای همه‌چی: در کمیک سیتی به جای خرید کمیک، با خرید یک اشتراک می‌تونید هرچقدر که دلتون می‌خواد کمیک بخونید.

7- هر هفته با کمیک‌های جدید: پخش کمیک‌ها در کمیک سیتی به صورت هفتگیه و سعی شده هر هفته دو الی چند کمیک جدید در کمیک سیتی قرار بگیره، در نتیجه شما هم هر هفته کمیک جدیدی برای مطالعه دارید.

و دلایل زیاد دیگه‌ای که پلتفرم کمیک سیتی رو متمایز میکنه!

ساعات خوشی را براتون در کمیک سیتی آرزومندیم


logo-enamad logo-samandehi