آموزش اسکرچ Scratch

آموزش اسکرچ Scratch

نسخه ۲.۱.۰۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم


آموزش آنلاین اسکرچ

آموزش رایگان برنامه‌نویسی برای کودکان و نوجوانان

سرویس آموزش اسکرچ Scratch با نام کدرنجر، یک اپلیکشن آموزش برنامه‌نویسی به کودکان و نوجوانان با استفاده از پلتفرم Code.orgآموزشگاه معتبر آمریکا می باشد که به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد.

آموزش‌های به صورت آنلاین و از طریق فیلم‌های آموزشی می باشد. پس از آموزش، کاربران تمرین‌های خود را در بستر سایت Code.org که یک پلتفرم آموزش برنامه‌نویسی در کشور آمریکا می باشد انجام خواهند داد. پس از ثبت نام در یکی از ترم‌های آموزشی ما به صورت خودکار در سایت Code.orgآمریکا ثبت نام می‌شوید و یک نام کاربری به همراه رمز عبور در بخش پروفایل اپلیکیشن دریافت خواهید کرد.

به منظور انجام تمرین‌ها با نام کاربری خود وارد Code.orgشده و تمرین‌ها را انجام می‌دهید. با امکاناتی که این سایت در اختیار ما قرار داده است روند پیشرفت شما و نحوه انجام تمرینات کاملا قابل ارزیابی و مشاهده است.

روند آموزشی به این صورت است که ابتدا طی سه ترم مفاهیم برنامه‌نویسی را فرا خواهید گرفت و سپس آموزش‌های تخصصی را سپری خواهید کرد. این آموزش‌ها شامل ساخت اپلیکیشن اندروید، ساخت انیمیشن، آشنایی با شبکه و اینترنت و همچنین یادگیری مفاهیم هوش مصنوعی می باشد. کلیه سرفصل‌های این آموزش‌ها توسط متخصصین Code.org آمریکا طراحی شده اند و کاملا مرتبط با گروهی سنی ۷ تا ۲۰ سال می باشند. هرچند سایر گروه‌ های سنی هم می‌توانند از آنها استفاده کنند.

اگر شغلی را که عاشق آن هستی بدست آوری؛ حتی یک روز هم در زندگی‌ات کار نخواهی کرد. مشکل اینجاست که از کودکی برای بدست آوردن شغلی که آرزوی آن را داریم آموزش نمی‌بینیم. آموزشگاه آنلاین کدرنجر کمکت می‎کنه تا به آرزوی شغلی خودت برسی.

طبق آمار سایت Code.orgتقریبا ۸۰ درصد کشورهای دنیا شروع به آموزش برنامه‌نویسی از سنین کودکان و نوجوانان کرده اند. والدین محترم از هم اکنون به فکر آینده فرزندان خود باشید. ما در آموزشگاه آنلاین کدرنجر در کنار شما هستیم تا با بهترین کیفیت و کمترین هزینه برنامه‌نویسی را به فرزندان شما آموزش دهیم.

چیزی که کدرنجر رو متفاوت میکنه، آموزش کودکان به صورت آنلاین توسط برنامه‌نویسان باتجربه و حرفه‌ای است. برنامه‌نویسانی که حدود شانزده ساله از این راه کسب درآمد می‌کنند. به فرزندان شما خواهیم آموخت، چطور در دنیای فناوری درآمد کسب کنند. در خلال آموزش‌ کودکان، از فرصت‌های شغلی خواهیم گفت. با وجود کدرنجر بهانه‌ای برای عدم یادگیری نخواهد ماند.

ترم اول آموزش برنامه‌نویسی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده‌ایم تا با اطمینان خاطر از کیفیت آموزش‌ها تصمیم بگیرید. هر گونه سوالی در این زمینه دارید با ما از طریق بخش پشتیبانی نرم افزار در میان بگذارید.

اسکرچ توسط دانشگاه MIT آمریکا برای یادگیری برنامه‌نویسی توسط کودکان و نوجوانان ساخته شده است. آموزش رایگان اسکرچ یک راه عالی برای شروع به‌کار برنامه‌نویسی برای بچه‌هاست. آن‌ها می‌توانند در عرض چند دقیقه، تنها با فشردن چند دکمه و با استفاده از کاراکترهایی که قابلیت حرکت و تغییر رنگ دارند، انیمیشن بسازند. آموزش اسکرچ برای بچه‌ها روشی بسیار هیجان‌آور است. به‌دلیل اینکه اسکرچ برپایه بلوک‌هاست. مانند تکه‌های پازل، بچه‌ها دیگر درگیر کدنشانه‌ها و پیغام‌های خطا نمی‌شوند.

در واقع آموزش اسکرچ به بچه‌ها این اعتماد‌به‌نفس را می‌دهد که آن‌ها توانایی خلق و ایجاد یک برنامه‌ی کامپیوتری را دارند. همچنین در آینده برای کار با سایر زبان‌های برنامه‌نویسی الهام بخش آن‌هاست. و توانایی‌های لازم برای تحصیل در علوم کامپیوتر در دانشگاه‌ها را به آن‌ها می‌دهد. و کمک‌شان می‌کند که در دروس سخت کامپیوتر موفق باشند.


logo-enamad logo-samandehi