20 آزمون تافل (دمو)

20 آزمون تافل (دمو)

نسخه ۱.۱
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

نسخه ی اولیه ی این برنامه شامل 15 آزمون تافل در بخش های Reading، Speaking و Writing است که تعدادِ این آزمون ها در به روز رسانی های بعدی افزایش خواهد یافت. این برنامه شامل سوالات آزمون های واقعی تافل در بخش های ذکر شده می باشد. در بخش Reading این سوالات به صورت چهارگزینه ای می باشند و کاربر می تواند با توجه به وقت هر آزمون به سوالات آن پاسخ دهد و در انتها پاسخ صحیح سوالات و زمان و نتیجه ی عملکرد خود را مشاهده کند. در بخش های Speaking و Writing هم این نمونه سوال های واقعی به کاربر ارائه می شود و زمان های استاندارد مورد نیاز برای پاسخ دادن به این سوالات توسط برنامه اندازه گیری خواهد شد.

این برنامه آزمون های پاسخ داده شده و در حال اجرا را علامت گذاری می کند. از دیگر خصوصیات این برنامه استفاده از دو تم مختلف برای نمایش متن است که کاربر بسته به سلیقه ی خود می تواند یکی از آن ها را برای نمایش متن ها انتخاب کند.

به علت بالا بودن حجم فایل های صوتی مورد نیاز در برنامه و جهت آسایش کاربران در دانلود این برنامه با حجم کمتر، فایل های صوتی به صورت جدا و در یک server مخصوصِ این برنامه بارگذاری شده اند. هنگام ورود به بخش Speaking و Writing برنامه به طور خودکار این فایل ها را از سرور شناسایی کرده و با فرمان کاربر اقدام به دانلود آن ها می کند. در مواردی که ارتباط برنامه با سرور دچار مشکل شود، می توان فایل های مورد نیاز برنامه از آدرس http://androidtoefl.blogfa.com دریافت و به برنامه اضافه کرد که در این آدرس طریقه ی انجام این کار و همچنین لینک فایل های مورد نیاز ارائه شده است.
این برنامه برای اندروید 2.1 و بالاتر طراحی شده است.
این صفحه شامل نسخه ی دموی برنامه ی اصلی می باشد و جهت اطمینان کاربران از سازگاری این برنامه با دستگاه تلفن همراه آن ها، نصب نسخه ی دمو، قبل از نصب نسخه ی اصلی برنامه شدیدا توصیه می شود.
لینک نسخه ی اصلی برنامه:
http://cafebazaar.ir/app/ir.cdkhor.toefl/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi