بورس سیگنال

بورس سیگنال

نسخهٔ ۱.۶.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ دی ۱۴۰۲
بورس سیگنال

بورس سیگنال

آکادمی آینده سازان
نسخهٔ ۱.۶.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ دی ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

مختصری درباره ما

تیم بورس سیگنال آینده سازان ، گروهی متشکل از مهندسین نرم افزاری متخصصان مالی حقوق دان و حسابداران ارشد مدیران بازرگانی و کارشناسان اقتصادی است که با رسد و پژوهش و مطالعات بازار های مالی ایران و جهان و خاورمیانه سعی در جمع اوری داده ها و اطلاع رسانی دقیق ترین قیمتها و اتفاقات و تغییرات این حوزه را دارد . ما به صورت دوره ای و مستمر در حال پیگیری و بهبود امکانات فعلی و آینده و توسعه امکانات جدید به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای کاربران نرم افزار بورس سیگنال هستیم . به همین منظور با دریافت بازخورد شما از این نرم افزار و اطلاع رسانی به تیم ما میتواند به پیشرفت و ارتقا ما کمک کند تا امکانات بهتری برای شما عزیزان فراهم کنیم.


اکثر قسمت های این اپلیکیشن رایگان هستش و در دسترس عموم قرار داده شده تا از اخبار و آموزش های لازم و تحلیل ها و سیگنال های روز برخوردار باشند. مخصوصا قسمت مثبتهای احتمالی فردا که خروجی ربات و کد نویسی ما هست و با بررسی هوش مصنوعی سهامهای مثبت فردا را لیست میکند به رایگان در اخیار عموم قرار گرفته و در قسمت رایگان اپلیکیشن روزانه درج میشود .

اما قسمتی هم برای مشترکین الماس که رایگان نیست هم قراردادیم ، از جمله سیگنال های پیشنهادی بورس ایران ، کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت .

نماد های ارائه شده در قسمت اکانت الماس میتونن در کوتاه مدت رشد خوبی داشته باشن ، پیشنهاد میشه سهام های مورد نظر توسط شما بررسی شوند و در صورت نیاز در بهترین نقطه خریداری شوند.


نکته خیلی مهم و سلب مسئولیت

تحلیل و تکنیکال ها و سیگنال های پیشنهادی ارائه شده توسط متخصصین و کارشناسان ما در این نرم افزار نباید مبنای خرید یا فروش شما قرار گیرد و مسئولیت هرگونه استفاده از داده های موجود در اپلیکیشن ، بر عهده ی کاربران محترم می باشد . برای ورود به بورس و خرید و روش حتما باید با آموزشهای لازم وارد بشین خرید و فروش در بورس با علم هستش نه شانس.


و همچنین وجه پرداختی بابت اشتراک قابل استرداد نیست.

نظرات کاربران - ۵۴۵ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یونس
یونس
۱۴۰۲/۱۲/۲۲
من قبلا داشتم همش هم لیک میشدم بعد میزدن تو کانال ۳۰۰ درصد سود تا به امروز من نمیدونم اینارو از کجاشون در میاووردن!!! همش چرته سیگنالاشم دروغه توی گروهشون هم فقط کلاه اینو اونو برمیدارن گولشونو نخورید ماکه پولمونو از دست دادیم.
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۱/۱۳
من تازه نصب کردم اگر گذشته سیگنال های رایگان را نگاه کنید می‌بینید 80 درصد سهم ها معرفی شده در ضرر هستند من خودم با تحلیل خودم بیشتر شاخص سود گرفتم
علی
علی
۱۴۰۲/۱۲/۰۷
سلام چرا برنامه از دسترس خارج شده