اپلیکیشن نظافت منزل | پاکینو

اپلیکیشن نظافت منزل | پاکینو

نسخهٔ ۱.۳
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
اپلیکیشن نظافت منزل | پاکینو

اپلیکیشن نظافت منزل | پاکینو

یکتاپاک
نسخهٔ ۱.۳
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

معرفی اپلیکشن  پاکینو 


پاکینو اپلیکشنی از دسته اپلیکشن های مکان یاب است که کاربران می توانند نوع کار(نظافت منزل ، نظافت محل کار ، راه پله و …) ، محل مورد نظر ، ساعت کاری و تعداد نیرو لازم خود را تنها با چند کلیک ساده مشخص کنند . و در همان ساعت از تاریخ مشخص شده و به تعداد درخواستی که در اپلیکشن مشخص کردید نیرو متخصص در آن جا حضور پیدا می کنند . از مزایای این اپلیکشن می توان به سادگی و سهولت آن اشاره نمود و همچنین این اپلیکشن دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد و کاربران هر زمان که بخواهند می توانند با پشتیبانی تماس حاصل فرمایند .


از دیگر ویژگی های این اپلیکشن این است که به محض آن که کاربران درخواست خود را ثبت کنند نیرو مورد نظر آن ها توسط شرکت انتخاب می شود که البته این موضوع به نفع کاربران عزیز می باشد . بطور مثال برای پذیرایی یا دیوارشویی و یا نظافت راه پله هر کدام نیرو متخصص خود را می طلبد که شرکت بر اساس نوع درخواست کاربران محترم نیرو مورد نظر را انتخاب و برای شما اعزام می کند .


همان طور که در طی سال های فعالیت کار ما میزان رضایت مندی مشتریان برای شرکت حائز اهمیت بوده و از طریق برگه رضایت نامه این کار انجام می شد امروز نیز در اپلیکشن پاکینو این امکان وجود دارد که به نیرو مورد نظر امتیاز داده شود و میزان رضایت مندی خود را به شرکت اعلام نمایند .

نظرات کاربران - ۲۹ رأی
۳.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جواد
جواد
۱۴۰۰/۰۳/۱۳
وقتی کد تایید نمتونین بفرستین مجبورید برنامه میسازین حیف این یه ستاره
metigum
metigum
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
یعنی نمیتونستن بی کیفیت تر و بدون هیچ گونه کار آیی از این برنامه تولید کنن برنامه کاملا الکی هست یکی خواسته همین جوری یه برنامه ای درس کنه
آزاده
آزاده
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
اصلا داخل اپلیکیشن زمان ثبت رو چک نکرده بودند. داخل اپلیکیشن هزینه خانم برای تمیز کردن منزل ۲۸۰ و آقا برای تمیزکردن راه پله ۲۱۰ ثبت ‌کرده بودند. بعد اتمام کار متوجه شدیم شرکت اعلام کرده خانم ۳۵۰ و آقا ۳۰۰ دستمزد بگیرند. متاسفانه با پشتیبانی تماس گرفتیم اصلا قبول نکردند و برخورد بدی داشتند.