راهیان سلامت

راهیان سلامت

نسخه ۳.۵.۱
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

برنامه موبایل راهیان سلامت:


نسخه بازطراحی با رابط کاربری بهتر و سرعت اجرای بالاتر- امکان جستحو، فیلتر و مشاهده مراکز طرف قرارداد

- مشاهده مراکز روی نقشه و نزدیک ترین مراکز

- پشتیبانی مراکز

- سفارش و شارژ کارت شخصی و سازمانیشرکت راهیان سلامت مجری و مبتکر ارائه خدمات ورزشی، فرهنگی، تفریحی و رفاهی و همچنین دارنده مجوز فعالیت کشوری و نیز دارنده گواهی نامه بین المللی ISO 9001-2000 در مدیریت کیفیت، ISO 22301:2012 در سیستم مدیریت تداوم کسب و کار، عضو انجمن جهانی IMQ NET و مدیریت کیفیت ایران می باشد.

راهیان سلامت طی 28 سال فعالیت، با بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر توانسته با ارائه بهترین خدمات، بخش عمده ای از نیاز مندی های دوایر دولتی و خصوصی را در سطح کشور تامین و اطمینان کامل مشتریان خود را در کارآیی پایدار و اتکا پذیری فراهم نماید.

این شرکت افتخار دارد که با بیش از 400 نهاد، ارگان، وزارتخانه، سازمان، بانک و شرکت های بزرگ قرارداد همکاری داشته و رضایت کامل آنان را در کارنامه خود ثبت و کسب نماید.

بدون شک رمز این اعتماد متقابل را میتوان ارائه خدمات مناسب، عمل به تعهدات، ارج نهادن به حقوق مصرف کنندگان و مدیریت پاسخگو برشمرد تا جایی که کسب عنوان گواهی های  ISO 9001-2000  و ISO 22301:2012 به عنوان اولین شرکت خدمات ورزشی ایران افتخاری بود که نصیب این شرکت گردید.logo-enamad logo-samandehi