آموزش جامع بافتنی+مدل

آموزش جامع بافتنی+مدل

نسخه ۱.۰
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

شاید خواستید تو این هوا یه بافتنی خوشگل و زیبا برای خودتون و همسرتون یا دختر و پسرتون تهیه کنین..اما با وجود قیمت بالا و شایدم پیدا نکردن مدل بافت مورد دلخواه خودتون، پشیمون شدین..


با این حال اگه به بافتنی علاقه دارین..کافیه با ما همراه باشین..


 


این برنامه برای همه ی افراد در نظر گرفته شده است.. چه مبتدی و چه حرفه ای


 


در ادامه از عناوین و مواردی که در این برنامه قرار داده شده توضیح مختصری خواهیم داد..


 


آموزش های پایه:


اگر در ابتدای راه هستید و مبتدی، در این برنامه با آموزش های اولیه،اصطلاحات بافت، اصطلاحات تخصصی پترن های بافتنی، راهنمای علائم بافتنی، علائم نقشه خوانی،اندازه گیری در بافتنی و بسیاری از این نوع آموزش ها که مربوط به آموزش های اولیه و پایه در بافتنی می باشد آشنا خواهید شد..


 


آموزش انواع بافت در بافتنی:


این نوع آموزش که شامل 37 مدل بافت می باشد همراه با تصویر و توضیح کامل قرار داده شده است .. و همچنین با نقشه و ترجمه ی نقشه به زبان فارسی .. برای یادگیری سریع تر و دقیق تر شما.. برای مبتدی ها و حرفه ای ها


 


آموزش انواع لباس های بافت برای همه:


بیش از 150 مدل آموزش در یک برنامه


شال و کلاه و دست کش مردانه و زنانه و بچه گانه.. پلیور و پیراهن مردانه و زنانه.. ژاکت و جلیقه مردانه و زنانه..مانتو واشارپ و شنل.. جوراب و کفش و کیف..سرهمی نوزادی،ست نوزادی و بلوز و شلوار و پیراهن نوزادی و دخترانه و پسرانه و بسیاری از مدل های زیبای دیگر..


آموزش بافت لباس های متنوع برای همه سنین..برای آقایان و خانم ها.. پسرها و دخترها.. نوزادان و خردسالان..کودکان و نوجوانان .. جوانان و میانسالان تهیه شده است..


این آموزش ها به صورت ساده و روان توضیح داده شده و در نهایت تصویر نهایی از مدل آموزش داده شده قرار داده شده برای یادگیری بهتر و سریع تر شما


 


انواع مدل های بافت:


و در آخر برنامه بیش از 500 مدل از بافت های زیبا و شیک قرار داده شده.. مدل های مختلف برای گروه های سنی متفاوت


این مدل ها کاملا به روز بوده و طرفداران زیادی دارد..بافنده های حرفه ای می توانند از این مدل ها به عنوان نمونه استفاده کنند..

logo-enamad logo-samandehi