آئين نامه

آئين نامه

نسخه ۲.۶.۱۴
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم

در نرم افزار موجود سعي گرديده در عين شكيل بودن و زيبايي، استفاده از آن بسيار ساده و راحت باشد تا هنرجويان عزيز در هر سن و سطح سوادي بتوانند قوانين و مقررات رانندگي را فرا بگيرند و به سرعت در آزمونها قبول شوند.


نرم افزار حاضر از دو بخش درس و آزمون تشكيل شده.


در بخش درس سعي گرديده مطالب از تك تك فصلهاي كتاب بصورت كامل و جامع و خلاصه آورده شود و در عين اينكه هيچ مطلبي حذف نشود از طولاني شدن مطالب نيز جلوگيري شده و شما هنرجوي عزيز با مطالعه بخش هاي موجود درس نرم افزاربه كل كتاب تسلط كافي پيدا خواهيد نمود.


و بخش ديگر " بخش آزمون" از دو بخش آزمون مقدماتي و آزمون اصلي تشكيل شده كه عيناً مانند ترتيب آزمونهاي آئين در آموزشگاههاست.


در آزمون مقدماتي به مانند آزمون مقدماتي آموزشگاه از ١٢ آزمون تشكيل و نحوه سوالات و پاسخها و بارم بندي دقيقا شبيه آن است.


و در آزمون اصلي، بخاطر اينكه در آزمون اصلي مشكل اصلي هنرجويان عزيز قسمتهاي فني كتاب ميباشد اختصاصاً چهار آزمون فني گنجانده شده است كه تمام نكات فني كتاب در آن موجود است و بقيه آزمونهاي اصلي دقيقا شبيه ساز آزمونهاي اصلي مي باشد و قطعاً شما عزيزان پس از تمرين و مطالعه اين آزمونها و رفتن در سر جلسه آزمون مقدماتي و اصلي از شباهت زياد سوالات شگفت زده خواهيد شد .


ضمناً دو تخفيف هم براي هنرجويان عزيز در نظر گرفته شده.


١- به ازاء معرفي برنامه به يك نفر از دوستانتان ( و استفاده او ) ، يكي از آزمونها براي شما رايگان مي شود - مثلاً يك آزمون از ١٢ آزمون مقدماتي.


٢- به ازاء معرفي برنامه به ده نفر از دوستانتان ( و استفاده آنان ) يكي از آزمونهاي مقدماتي و يا اصلي ( به انتخاب شما ) براي شما رايگان خواهد شد


قيمت آزمون مقدماتي ٧٩٠٠٠ ريال


قيمت آزمون اصلي + فني ١٢٩٠٠٠ ريال است


قيمت مجموع دو آزمون١٥٠٠٠٠ ريال است


در پايان دليل نامگذاري برنامه سرعت ، اينست كه مي توانيد با بيشترين سرعت و در سريع ترين حالت در تمامي آزمونها قبول شويد و مطالب را سريع ياد گرفته و براي هميشه در حافظه داشته باشيد.


موفق باشيد

logo-enamad logo-samandehi