آشنایی و سرویس يخچال فریزر

آشنایی و سرویس يخچال فریزر

نسخه آشنایی با قطعات مکانیکی و الکتریکی یخچال
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

راهنمای آموزش سرویس و آشنایی با يخچال فریزر


عيب یابی و آشنایی با قطعات مکانیکی و الکتریکی یخچال


نکته : مطالب این پکیج، از کتاب ها و سایت های متعدد جمع آوری شده و شما را از جستجوهای اینترنتی بی نیاز می کند.  ما سعی کرده ایم بهترین و کارامدترین مطالب را خدمت شما ارائه دهیم.


اگر در کار تعمیرات یخجال مشغول به کارید ، ممکنه توضیحات کتاب برای شما یک نقطه قوت محسوب شود ، چون شما علاوه بر داشتن تجربه و درک روشن از این کار ، به اطلاعات بیشتری دست خواهید یافت و بر دانسته هایتان افزوده خواهد شد.


در کتاب آ موزش سرویس و عیب یابی یخچال ، خواهید دید که یخچال چگونه کار میکند و با نحوه کار یخچال آشنا خواهید شد. برای اینکه بدانید یخچال چگونه کار میکند، باید قطعات مکانیکی یخچال و قطعات الکتریکی یخچال را بشناسید.


چون شما با شناختی که از نحوه کارکرد یخچال پیدا میکنید، به راحتی به عیب و خرابی یخچال پی می برید . عیب یابی یخچال فریزر یکی از مهارت های تعمیرکاران یخچال بحساب می آید.


شما با مطالعه کتاب آشنایی ، سرویس و عیب یابی یخچال با تمامی قطعات کاملا آشنا شده و در بخش عیب یابی و تعمیر یخچال با ذکر دلیل مشکل ، می توانید به رفع آن بپردازید.


علاوه بر اموزش تعمیرات یخچال و آشنایی با طرز کار یخچال فریزر ، آموزش های کاربردی دیگر هم به کتاب افزوده شده است که مسلما از ملزومات کار محسوب می گردد؛ مانند: آموزش کار با مولتی متر یا اهم متر، ساخت اهم متر دستی ساده ..


لازم به ذکر است که این کتاب یک مجموعه بی نظر در کل اینترنت می باشد ، چون با جستجوی عظیمی که در زمینه آموزش تعمیر و سرویس یخچال به عمل آوردیم، کتابی مانند این پیدا نخواهید کرد، چون اکثر کتاب ها قدیمی و محتویات ناقص و کم هستند و اطلاعات کاربردی چندانی به کاربر نخواهد داد. 


کتاب آشنایی ، سرویس و عیب یابی یخچال ما حصل بیش از 1 ماه و نیم جستجو، مطالعه و تدوین میباشد، تا در اختیار شما قرار گیرد.


با تشکر 

logo-enamad logo-samandehi