آموزش ست کردن رنگ لباس

آموزش ست کردن رنگ لباس

نسخه v۲.۰۷.۵
نصب از بازار
۴۰۰۰ تومان
+۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

ست شو (آموزش انتخاب مناسب رنگ لباس)


چطور رنگ لباس مان را ست کنیم ؟


چه رنگی مناسب رنگ پوست صورت ماست ؟


سلام و احترام خدمت شما بازدیدکننده محترم :


انتخاب رنگ لباس یکی از مهمترین مسئله هنگام خرید و یل جتی در طراحی و دوخت لباس می باشد که اگر نکات مهم و اساسی آن را ندانید و در نظر نگیرید ، شاید بعد از انجام خرید ، دچار دلزدگی خواهید شد .ما در این آموزش ها سعی کرده ایم که خواننده را در ابتدا با آموزش های ، مهم و تاثیرگذار و پایه ای رنگ و مفهوم رنک شناسی لباس ، آشنا کرده تا بعد از آموختن ، بر اساس دلایل درست و منطقی ، در انتخاب لباس خود و خانواده و دوستان تان بتوانید صاحب نظر بوده و خودتان را از وسواسی و بد سلیقگی برهانید .


شما بعد از مطالعه این کتاب آموزشی ، نحوه ی انتخاب صحیح رنگ لباس را به طور کامل خواهید آموخت و ست کردن رنگ لباس دیگر برایتان آسان خواهد شد . 
در ادامه و در بخش بعدی آموزش به نکاتی اشاره شده تا بدون در نظر گرفتن مسائل علمی و منطقی انتخاب رنگ ، شما را در این انتخاب درست و دوست داشتنی و سلیقه ای ، یاری نماید ...


برای شناخت دقیق رنگ ابتدا باید مفهوم رنگ همچنین ، چرخه رنگ ( چرخه رنگ ایتن ) که در برگیرنده انواع رنگ های فام دار می باشد ، ( البته با ساختار لباس ) آشنا شده تا بتوان با سایر ساختار رنگ شناسی مانند ، هارمونی رنگ ، تضاد ، همجواری و تعادل و ... که در ادامه توضیح خواهیم داد ، آشنا شده ، سپس با توجه به شناخت کامل از رنگ و تاثیرات آن در خود ما و دیگران ، بتوانیم به هدف اصلی مان که همان انتخاب دقیق و هدفمند ، رنگ مناسب لباس ( ست کردن رنگ لباس ) است برسیم .خب این جمله را خیلی جا ها شنیدی ؛
تصور کنید وارد یک لباس فروشی شده اید، از یک مدل لباس خوشتان آمده و آن مدل لباس دارای چند رنگ متفاوت است، شما از دو یا سه رنگ آن لباس خوشتان می آید اما نمی دانید از بین این چند رنگ کدام را انتخاب کنید ؟
بعضی رنگ ها هستند که نسبت به رنگ های دیگر بیشتر به شما می آیند و هنگامی که این رنگ ها را می پوشید زیباتر و شیک تر به نظر می آیید  به شما توصیه می کنیم قبل از اینکه لباس جدید بخرید به این مسئله توجه کنید که چه رنگی بیشتر به شما می آید.
توصیه می کنیم لباس مورد نظر را با رنگ های مختلف زیر صورت خود بگیرید و به اثری که رنگ مورد نظرتان روی صورت شما می گذارد دقت و مشاهده کنید آیا رنگ صورت شما را باز می کند، یا اینکه رنگ صورتتان را تیره تر می کند، رنگ لباسی که انتخاب می کنید باید به نحوی باشد که پوست صورت شما را باز و روشن کند.
اگر رنگ صورتتان تیره و حالت و فرم چشم هایتان عوض شد، یا اینکه موج خستگی و تیرگی را بر صورت تان گذاشت، شما باید به این نتیجه برسید که این رنگ به خاطر رنگ پوستتان، رنگ موهایتان و یا رنگ چشمانتان و ... به شما نمی آید پس بهتر است رنگ دیگری را انتخاب کنید.
رنگ پوست تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ ها دارد. اگر رنگ پوستتان سفید یا تیره باشد، رنگ هایی را که انتخاب می کنید تفاوت دارد، البته علاوه بر رنگ پوستتان ، رنگ موهایتان نیز تاثیر بسزایی دارد.


امیدوارم تمامی بخش های این کتاب برایتان کاملا کاربردی و مفید باشد و در نهایت چنانچه تمایل داشتید که نظرات ارزندتون را برای ارسال کنید میتوانید از بخش ارسال نظر اقدام نمایید ؛ همچنین در قسمت سایر آموزش ها هم میتوانید ، آموزش های مختلف ، کسب درآمد با تعمیر لامپ های سوخته ، تعمیر آیفون های صوتی و تصویری و پرورش بلدرچین و آموزش تلگرام و اینستاگرام ، و ... را به راحتی از کافه بازار دانلود کنید.       برایتان آرزوی شاد زیستن در کنار 
                  خانوادتان را دارم.


       ارادتمندتان ( اپ فایل - AppFile )