شهر صدا

شهر صدا

نسخه ۲.۰
۱۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

شهر صدا، برنامه ای آموزشی- سرگرمی در جهت افزایش آشنایی کودکان با وسایل و ابزار آلات، حیوانات، وسایل نقلیه و طبیعت می باشد.

از قابلیت های ویژه و منحصر به فرد این برنامه آموزشی، می توان به:
1- وجود صداهای سه بعدی یا به اصطلاح هولوفونیک در آن اشاره کرد که اگر در حین کار با نرم افزار با هدفون شنیده شوند برای شنونده بسیار طبیعی و واقعی به نظر خواهند آمد. پیشنهاد می کنیم بزرگسالان هم یکبار این کار را امتحان کنند. مطمئناً تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.
2- آموزش تصویری موضوعات مختلف با کیفیت بالا، وجود تصاویر ایرانی، آموزش تلفظ فارسی و انگلیسی کلمات و همچنین وجود صدای واقعی موضوعات برای جذابیت بیشتر و ایجاد نشاط در کودک در حین کار با برنامه.
3- راحتی استفاده برای تمامی سنین گروه هدف، علی الخصوص نونهالان، چرا که سعی شده تا حد امکان از توضیحات نوشتاری خودداری گردد تا کودک راحت تر بتواند با برنامه تعامل برقرار کند.
4-دسته بندی موضوعات در چهار گروه اصلی شامل وسایل نقلیه، طبیعت، ابزار آلات-وسایل منزل و حیوانات و شش زیر گروه متناسب برای درک بیشتر کودک از همگونی موضوعات.
5- وجود بخش بازی و آموزش که با استفاده از تصاویر و صداهای موجود در نرم افزار به سه صورت مختلف شامل صداهای فارسی، صداهای انگلیسی و صداهای واقعی می توان در یادگیری بهتر کودک از طریق سرگرمی از آنها استفاده نمود.
در پایان امید است با نصب این برنامه روی گوشی یا تبلت خود بتوانید آموزشی چند بعدی توام با نشاط را همراه کودک خود تجربه کنید.

نظرات کاربران

شهدای کربلا
۱۳۹۴/۰۷/۰۵
سلام. خدا خیرت بده.اگر مقدورت هست صداهای بیشتری رو اضافه کن.مثل صدای بچه،پیر مرد،جوان،زن ،مرد و... برای آموزش بچه های ناتوان ذهنی بسیار عالی
سروش
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
عالیه
مهدی
۱۳۹۳/۰۹/۱۲
خوب ه
هنری
۱۳۹۳/۰۸/۳۰
خیلی خوب عالی حتمادان کنید هستی کوچولو عاشقشه