TaaBeTaa

TaaBeTaa

Version 0.9.9 Beta
Free
In-app Purchases
200
Active installs
Puzzle
Category
10
MB
Size

Origami Game

In Media

مجسمه های کاغذی بسازید - تا به تا در ذره بین

اوریگامی هنری است که در آن با تا کردن یک کاغذ مربعی می توانید مجسمه های کاغذی بسازید. دقت بالا و تمرکز روی حرکات انگشتان دست برای تا زدن درست کاغذ از ویژگی های این هنر اصیل است که ناخودآگاه درصد خلاقیت و هماهنگی بین ذهن و دست را تقویت می کند. اگر می خواهید لذت خلق کردن این مجسمه های کاغذی را تجربه کنید می توانید آن را با بازی اندرویدی "تا به تا" یاد بگیرید. تا به تا این امکان را برای شما فراهم می کند که به سادگی هنر اوریگامی را یاد بگیرید و در کنار آن یک سرگرمی فکری داشته باشید. اگر جزو علاقه مندان اوریگامی هستید برای شرح بیشتر بازی تا به تا با ذره بین همراه شوید.

Ta Be Ta

TaaBeTaa

PaperFolding Game

Review specialized game tabeta

If the children love crafts with paper and filled with the paper forms were undoubtedly the best game that can give you the same sense as is

تا به تا، تلفیقی از دانش فنی و سرگرمی

تعریف بازی بسیار ساده است! کاغذ را تا بزنید و شکل های مختلف درست کنید و امتیاز کسب کنید و مراحل بعدی را باز کنید! با شروع بازی با یک محیط کاملا کاغذی روبرو هستید، همه چیز در عین جذابیت در ساده ترین حالت ممکن قرار دارد.

نقد و بررسی تا به تا

سرگرمی و تفریح در همه ادوار تاریخ، جزئی جدانشدنی از زندگی بشر بوده و در گذر زمان تنها شکل آن تغییر کرده است. در چند دهه اخیر با ظهور کنسول های بازی و به خصوص تلفن همراه و تبلت، بسیاری از سرگرمی های قدیمی را میتوان به صورت پیشرفته تر و جذابتر تجربه نمود. بازی هایی که در تولید آنها از این ایده بهره گرفته شده، بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار میگیرند و کمتر کسی را میتوان یافت که نمونه ای از این بازی ها را انجام نداده باشد. در ادامه به معرفی یکی از این نمونه ها تحت عنوان “تا به تا” میپردازیم. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi