بارداری

بارداری

Version 4.3
Install from Bazaar
In-app Purchases
10
Active installs
Lifestyle
Category
3
MB
Size

اگراحیانادرحین بروزرسانی نسخه جدیدباخطا مواجعه شدید لطفا ابتدانسخه قبلی را حذف ومجددا اقدام به نصب فرمایید(نیازبه پرداخت مجدد هزینه ای نست)
دراین برنامه مجموعه ای از مطالب گلچین شده از دوران بارداری وحاملگی رو براتون در برنامه ای زیبا وکاربری را در دسته بندی مختلف قرار داده ایم

بارداری معمولا 280 روز یا 40 هفته بطول می انجامد، . این دوران را می توان به سه "سه ماهه" بارداری تقسیم کرد که در هر یک وقایع خاصی اتفاق می افتد؛ سه ماهه اول از اولین هفته بارداری تا انتهای هفته 13، سه ماهه دوم از هفته 14 تا پایان هفته 27، و سه ماهه سوم از هفته 28 تا آخر هفته 40 است که عمدتا در این زمان ( کمی زودتر یا دیرتر) به زایمان و تولد نوزاد ختم می شود.

هر سه ماهه مشخصات مربوط به خود را دارد؛ در سه ماهه اول ضربان قلب جنین شنیده می شود، در سه ماهه دوم اولین حرکات جنین توسط مادر احساس می شود، و در سه ماهه آخر برخی از مادران انقباضات کاذب زایمانی موسوم به برکستون- هیکز را تجربه می کنند. بعضی از آزمایشات مانند نمونه برداری از پرزهای جفتی در سه ماهه اول و آمنیوسنتز در سه ماهه دوم انجام می شوند. برخی از مسائل مانند دیابت بارداری، در سه ماهه آخر تظاهر می کنند. در این دوران عواطف و احساسات شما نیز مانند بدنتان دستخوش تغییراتی می شود و شرایط زندگی برای خانواده بتدریج آماده پذیریی از کودک آینده خواهد شد.


 


 

logo-enamad logo-samandehi