۱۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

محصولات و خدمات سیم پی:
ریز جرائم


خلافی خودرو


بلیط سینما


بلیط تئاتر


بلیط کنسرت


بلیط قطار


بلیط اتوبوس


بلیط هواپیما


گیفت کارت


شارژ


قبض


بسته های اینترنت 3G و 4G


وایمکس


کارت هوشمند


انواع آنتی ویروس


خدمات بیمه ای


باشگاه مشتریان


و...


همه در یک اپلیکیشن!!!


هر تراکنش شما به امتیازو و اعتباری در باشگاه مشتریان سیم کلاب تبدیل می شود که در خریدهای بعدی می توانید از آن استفاده کنید.


در این اپلیکیشن به سادگی و بدون نیاز به اینترنت، تنها با یک کلیک شارژ بخرید.


سیم پی؛ محصول گروه آلتون تک در حوزه پرداخت و خدمات موبایلی است.
در این اپلیکیشن می توانید شارژ بخرید، قبض های خود را بپردازید، بلیت و بسیاری دیگر از محصولات الکترونیک را خریداری کنید.
تنوع محصولات و خدمات ارائه شده در سیم پی همواره در حال افزایش است تا درگاهی مناسب برای نیازمندی های شما فراهم گردد.


 


Simpay

در رسانه‌ها

سیم پی برنامه ای چند منظوره - سیم پی در ذره بین

ارائه ی روش های مختلف برای کاهش استفاده از کاغذ امری است که همه ی انسان ها به آن فکر می کنند و برخی به دنبال راه حل های مختلفی در رابطه با همین موضوع هستند. از این رو نرم افزارهای فراوانی برای خرید شارژ به صورت مجازی تولید شده اند تا بتوانند سهم کوچکی در حفظ محیط زیست داشته باشند. البته با افزایش میزان استفاده از اینترنت برای انجام کارهای روزانه نه تنها در استفاده از کاغذ صرفه جویی می شود، بلکه در استفاده از وقت و هزینه هم می توان صرفه جویی کرد. حال به تازگی اپلیکیشنی به نام سیم پی توسط گروه آلتون تک برای دیوایس های مبتنی بر اندروید ارائه شده است که علاوه بر خرید شارژ، ده ها کاربرد دیگر را هم برای کاربران فراهم می سازد. برای معرفی بیشتر با اپلیکیشن سیم پی در ادامه با ذره بین همراه شوید.

معرفیSimPay؛ راهی آسان برای خرید شارژ، بلیت و پرداخت قبوض

با داشتن سیم پی خرید شارژ سیم کارت، بسته اینترنت، گیفت کارت، پرداخت قبوض شهری و جریمه، رزرو آنلاین بلیت سینما و تئاتر و قطار و هواپیما را می توانید از یک محل انجام دهید. خدمات این اپلیکیشن حتی شامل تمدید بیمه و افغان کارت برای اتباع خارجی ساکن کشورمان هم می شود، چیزی که قبلا در کمتر نمونه مشابهی دیده بودیم.

برنامه سیم پی (SimPay) – خرید آسان و کسب امتیاز

اپلیکیشن سیم پی (SimPay) خدمات و قابلیت‌های بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار داده است. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به امکان خرید شارژ سریع و بسته‌های اینترنتی اشاره کرد. از سوی دیگر قابلیت‌های نظیر مشاهده خلافی خودرو، پرداخت قبوض و جرائم رانندگی نیز در اختیار کاربران قرار داده شده است. همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن SimPay (سیم پی) نسبت به خرید بلیط‌ اتوبوس، قطار و هواپیما نیز اقدام کنند. علاوه بر خدمات ذکر شده در فوق، اپلیکیشن سیم پی (SimPay) امکان خرید بلیط سینما و تئاتر را نیز فراهم آورده است.

logo-enamad logo-samandehi