الو نصاب

الو نصاب

نسخه ۱.۱۳
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۸
مگابایت
حجم

« الونصاب | AloNasab »

الونصاب جامع ترین اپلیکیشن نصب، راه اندازی و ارائه خدمات به شیوه قیمت توافقی بین نصاب ( ارائه دهنده خدمات ) و کاربر ( درخواست دهنده خدمات ) می باشد.

ویژه نصاب ها : اگر شما دنبال کار و  کسب درآمد آسان می باشید و تخصصی دارید الونصاب را همین حالا نصب کنید و مشخصات خود را به عنوان نصاب ثبت کنید و یکی از تخصص های مشخص شده را انتخاب کنید و منتظر اعلام کار خود بمانید. حتما آموزش های ما را در وب سایت الونصاب دنبال کنید . ثبت نام در الو نصاب رایگان می باشد.

ویژه کاربر ها : اگر شما خدمتی دارید و دنبال متخصص جهت انجام آن می گردید بهترین جا همین جاست پس ابتدا در الونصاب مشخصات خود را به عنوان کاربر ثبت کنید و از داخل دسته بندی های ایجاد شده نوع خدمت خود را انتخاب کنید حالا شما وارد یک نقشه می شوید که می توانید نزدیک ترین متخصص اطراف خود را پیدا کنید سپس متخصص را انتخاب کنید و مشخصاتش را ببینید وسفارش انجام کار را اعلام نمایید. حتما آموزش های ما را در وب سایت الونصاب دنبال کنید . ثبت نام در الو نصاب رایگان می باشد.

توجه :  شعار ما این است همیشه حق با مشتری است به همین خاطر الونصاب خود قیمتی را برای انجام کار تعیین نمی کند قیمت بر اساس توافق بین نصاب و کاربر از طریق اپلیکیشن تعیین می شود.

توجه :  کاربر گرامی لطفا شرح خدمت خود را به صورت کامل و دقیق اعلام نمایید.

توجه : نصاب ها قراردادی با الونصاب ندارند پس به درست انجام شدن کارها توسط نصاب ها دقت نمایید.

توجه : الونصاب در حال پذیرش متخصصان می باشد.

راه های ارتباطی الونصاب:
آدرس وب سایت: http://www.alonasab.ir
آدرس کانال تلگرام: https://t.me/alonasabir
آدرس اینستاگرام: https://instagram.com/alonasab.ir
 

 

 

logo-enamad logo-samandehi