آموزش ترفندهای ریاضی | اپسیلون

آموزش ترفندهای ریاضی | اپسیلون

نسخه ۱.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

درباره اپسیلون:

اولین نسخه‌ی اپلیکیشن آموزش و بازی ریاضی اپسیلون در پاییز سال ۱۳۹۶ با هدف آموزش ترفندهای محاسبات سریع ریاضی برای عملیاتی مانند جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، توان، مجذور، جذر و ... و افزایش سرعت و دقت در انجام محاسبات ریاضی بدون استفاده از ماشین‌حساب با استفاده از تصاویر و توضیحات متنی ساده، روان و گویا بصورت مرحله به مرحله توسط تیم اجرایی طراحی و منتشر گردید.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، در نسخه‌های بعدی قابلیت‌های جدیدی مانند تمرین و بازی ترفندها، سنجش هوش با بازی ریاضی، معمای ریاضی، نکات ریاضی کنکور، جزوات درسی و ... به اپسیلون اضافه خواهد گردید.

چشم انداز:

چشم انداز و هدف نهایی اپسیلون، تبدیل شدن به برترین و جامع‌ترین اپلیکیشن موبایلی آموزش و بازی ریاضی به زبان فارسی با پوشش کلیه مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دانشگاه در جهت کمک به ارتقا سطح علمی ریاضی در بین دانش‌آموزان و دانشجویان فارسی‌زبان است.

تحلیل و پیاده‌سازی اپلیکیشن اپسیلون توسط جمعی از متخصصین باتجربه و فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر در زمینه‌های ریاضی و نرم‌افزار صورت میگیرد تا از کیفیت نهایی محصول اطمینان حاصل گردد.

مزیت‌های رقابتی:

رابط کاربری زیبا و جذاب، طراحی تجربه کاربری قوی و منحصر به فرد با هدف سهولت کار با اپلیکیشن، استفاده از بسیاری از قابلیت‌ها بصورت رایگان و آفلاین، پوشش تمامی مباحث مرتبط با ریاضی در تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دبیرستان، کنکور، تیزهوشان و دانشجویان، بروزرسانی و ارتقای مداوم محتوا و قابلیت‌ها، پشتیبانی مستمر و قوی، حجم پایین اپلیکیشن، سرعت بالای عملکرد اپلیکیشن، هزینه‌ی بسیار پایین بابت استفاده از قابلیت‌های غیر رایگان از مزیت‌های اپسیلون نسبت به سایر رقباست.

درباره این نسخه (1.0):

در نسخه‌ی جاری، فقط قابلیت آموزش ترفندهای محاسبات سریع ریاضی برای عملیاتی مانند جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، توان، مجذور و جذر گنجانده شده است. شما با ورود به بخش "ترفندها" و انتخاب گزینه‌ی مورد نظر خود، می‌توانید با استفاده از دکمه‌های بعدی و قبلی و با مشاهده تصاویر و توضیحات و همچنین مثال‌های ذکر شده، به یادگیری این ترفندها بپردازید.

منابع:

آریثمترکیس (۵۰ راه ساده برای جمع، تفریق، ضرب و تقسیم بدون استفاده از ماشین حساب) | نویسنده: ادوارد اچ جولیوس.

میانبرهای ریاضی | نویسنده: جرارد دبیلیو کلی.

ریاضیات سریع (مهارت های مرموز برای محاسبات سریع) | نویسنده: بیل هندلی.

راز و رمزهای محاسبات ذهنی ریاضی (آموزش های جادوگر ریاضیات برای شفاف سازی ترفندهای شگفت انگیز ریاضی) | نویسنده: آرتور بنجامین و مایکل شرمر.

logo-enamad logo-samandehi