فالما

فالما

نسخه v۴.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

دیگر لازم نیست برای آموزش زبان انگلیسی چندین اپلیکیشن برای هر مهارت speaking, listening, reading و  writing نصب کنید و با هزینه ی بالا کتاب های تخصصی را تهیه کنید یا با سردرگرمی دنبال کتابهای مورد نیاز این آزمون ها و نکات و ترفندها باشید.


در ضمن با اپلیکشن فالما گروهی از اساتید و مشاوران زبان انگلیسی و مهاجرت را به خانه می آورید. شما از طریق درگاه های ارتباطی ما میتوانید سوالات زبان انگلیسی خود را از کارشناسان ما بپرسید و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ را دریافت نمایید.


شما پنج گروه مخاطبان ما هستید
1- شمایی که  میخواهید زبان انگلیسی را  حرفه ای و پیشرفته با تفکیک چهار مهارت اساسی ( Speaking, Listening, Reading, Writing ) یاد بگیرید.
2- شمایی که داوطلب آزمون تافل می باشید و به دنبال کسب نمره بالای 97 می باشید . 
3- شما ها که داوطلب آزمون آیلتس آکادمی و جنرال می باشید و به دنبال کسب نمره بالای 7 هستید .
4- همه ی کسانیکه قصد مهاجرت را دارید. این مهاجرت شامل مهاجرت تحصیلی، شغلی، سرمایه گذ اری، پناهندگی و... می باشند.
5- و آن دسته از شما ها که اطلاعات کامل و جامع درمورد امتیازبندی های مهاجرت و انواع ویزاها را نیاز دارید
__________________________


نکات بارز اپلیکیشن:
* کتابخانه های کامل و قدرتمند:
 مطمعنا تا الان سر و کارتون با خرید کتابهای انگلیسی افتاده و خبر از قیمت هاشون دارید.  همچنین ذکر این نکته ضروری است که چندی از کتابهای  آیلتس و تافل در کتابفروشی به سختی پیدا میشوند و تنها در کتابفروشی های معتبر و تخصصی زبان انگلیسی میتوانید پیدا کنید.
 اپلیکیشن فالما دارای بیش از 20 کتاب تخصصی و مورد نیاز آزمون های آیلتس و تافل به همراه فایل صوتی مورد نیاز هرکدام هست که این کتابها با صلاح دید گروه آموزشی 8 نفره  اساتید تخصصی آیلتس و تافل ما انتخاب شده اند. 


 موفقیت در آیلتس و تافل علاوه بر اینکه احتیاج به سواد انگلیسی شما دارد، نیازمند هنر آزمون دادن است. مثل کنکور، داوطلبان باید بدونند برای پاسخ دادن به سوالات دشوار تافل چه ترفندی را استفاده کنند. یا مثلا ریدینگ های دشوار آیلتس را با چه ترفندی میتونن پشت سربذارند.
اپلیکیشن فالما دارای بیش از 80 نکته و ترفند برای داوطلبان است ( این نکات حاصل تجربه ی چند ساله ی اساتید گروه آموزشی فالما می باشد ) که این نکات تنها با حضور در سر کلاس های تخصصی آیلتس و تافل قابل دست یابی هستند. لازم بذکر است که این نکات دائما بروز رسانی می شوند.


* شاید از دوستان یا اساتید درمورد تکراری و مشخص بودن موضوعات اسپیکنگ آیلتس، ریدینگ های آیلتس و تافل و رایتینگ های آیلتس و تافل شنیده باشید.
اساتید گروه آموزشی فالما با بررسی بیش از 70 آزمون اخیر آیلتس و تافل مجموعه ای ازین موضوعات و ایده های مورد نیاز را برای شما گردآوری کرده اند تا ازین جهت داوطلبان سردرگم سایت ها و داوطلبان سابق آزمون ها نباشند.


*** به روزترین و کاملترین اخبار مهاجرت، امتیازبندی های هر ایالت و بهترین زمان برای اقدام و ارائه ی مدارک برای مهاجرت.
________________________
 اپلیکیشن فالما درصدد است در آپدیت های بعدی خود، قابلیتی تحت عنوان Language Institute را اضافه کند تا شما بتوانید در شهر خود لیستی از نزدیکترین و معتبرترین آموزشگاه های زبان انگلیسی را دریافت نمایید.

logo-enamad logo-samandehi