آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

نسخه ۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸۴
مگابایت
حجم

×× دوستان این برنامه به صورت درون پرداخت می باشد××اگر شما تا به حال کمی آلمانی صحبت میکردید و اکنون میخواهید بیشتر مثل یک فرد بومی صحبت کنید، اپلیکشن درستی را یافته اید. یکی از کلیدهای حرف زدن مثل یک فرد بومی توانایی استفاده و فهمیدن اصطلاحات عامیانه میباشد. آلمانی   پر از اصطلاحات است. شما این عبارات را در یک کتاب درسی استاندارد نمیآموزید. اما آنها را همیشه در مکالمات روزمره میشنوید. همچنین آنها را در کتابها، روزنامه ها، مجله ها و برنامه های تلویزیونی مواجه می شوید. این نرم افزار به شما در درک و استفاده بهتر اصطلاحات یاری خواهد کرد. این اپلیکشن شامل  سه سطح A1,A2,B1میباشد
A 1


در این سطح شخص می‌تواند عبارات و جملات ساده و روزمره را بفهمد و بکار ببرد. جملات و عباراتی که برای برطرف کردن نیازهای مشخصی استفاده میشوند.
زبان آموز میتواند خود و دیگران را معرفی کند و از آنها در مورد خودشان مثلا محل زندگی سوال کند و به سوالات ایشان نیز پاسخ دهد. زبان‌آموز در این سطح میتواند منظور خود را به شکلی ساده برساند به شرط آنکه شخص مورد گفتگو آرام و واضح صحبت کند و همچنین حاضر باشد که به او کمک کند.


A 2


در این سطح زبان آموز میتواند جملات و عبارات پرکاربرد که در معنای مستقیم خود بکار میروند بفهمد(برای مثال اطلاعات در مورد اشخاص، خرید، خانواده، کار و محیط اطراف). او همچنین میتواند در موقعیتهای ساده و روتین که در تبادل اطلاعات در مورد مسائل آشنا انجام میشود منظور خود را برساند. زبان آموز میتواند وطن خود و تحصیلاتش را و همینطور محیط و اشیای اطرافش را بنا بر نیاز به شکلی ساده توصیف کند.


B 1


در این سطح زبان آموز میتواند اگر با زبان استاندارد و در مورد مسایل آشنا در رابطه با کار، مدرسه، اوقات فراغت و غیره صحبت شود نکات اصلی را درک کند. همچنین قادر است تمام موقعیتهایی که در سفر پیش می‌آید را از لحاظ  دانش زبانی پشت سر بگذارد. او میتواند در مورد تمامی موضوعات آشنا و زمینه علاقه شخصی‌اش اظهار نظر کند. در این سطح شخص میتواند تجربیات و اتفاقات را تعریف کند و اهداف، آرزوها و امیدهای خود را توصیف کند. او همچنین قادر خواهد بود در رابطه با برنامه‌ها و دیدگاههای خود دلایل و توضیحات کوتاه ارائه کند.
 

logo-enamad logo-samandehi