صفر تا صد

صفر تا صد

نسخه ۱.۰.۴۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۷۷
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

تا حالا شده دوست داشته باشی یه ماشین خفن بگیری، هرجوری که دلت می خواد اسپرت و تیونش کنی و بری تو خیابونای شهرهای ایران با ماشینهای دیگه مسابقه بدی؟

مثلاً حال کنی یه تویوتا GT بگیری رو شیشه ماشین بزرگ بنویسی سالار جاده؟ یا یه پراید گوجه ای رو انقدر موتورشو قوی کنی که همه رو ببره... . صفر تا صد: دنده آخر  جاییه که هر ماشینی که بخوای میتونی بخری و هرجور دوس داشته باشی اسپرتش کنی، پلاک شهرتو روش بکوبی، بزنی به جاده و با کلی راننده ی خفن دیگه مسابقه بدی. 

ویژگی های بازی

بخش داستانی : شامل رقابت با شخصیت های مختلفی که همه توانشون رو جمع کردن تا ماشینتو داغون کنن و ببرنت.

بخش دار و دسته‌ها: اینجا با رفقات یه گنگ یا دارودسته تشکیل می‌دی و هیجان مسابقات زیرزمینی رو تو رقابت با گنگ‌های دیگه به اوج می‌رسونی. بخش رکورد شهری : اینجا شهری که دوس داری رو انتخاب می کنی و میری توش رکورد سرعت میشکونی.

بخش لیگ : لیگ با مسابقات جذاب و جایزه های جذاب تر شما رو می طلبه.

بخش مسابقات سریع : اینجا ماشینتو بر میداری میری تو خیابون و با هر کی که بخوای همون موقع مسابقه می دی.

اگر می‌خواهید در شهرهای مختلف ایران رکورد سریع‌ترین راننده را داشته باشید و بهترین ماشین شهر زیر پایتان باشد اینجا می‌توانید شانس‌تان را امتحان کنید. " صفر تا صد: دنده آخر " اولین نسخه از مجموعه بازی‌های صفرتاصد  است که شما را به دنیای پرهیجان مسابقات درگ دعوت می‌کند.

کانال تلگرام بازی : https://telegram.me/sefrtasadgame

 

در رسانه‌ها

بررسی بازی صفر تا صد: دنده آخر - تعویض دنده تا به حال اینقدر هیجان‌انگیز نبوده است!

ساخت بازی در سبکی که ظرفیت بسیار کمی برای نوآوری دارد کار راحتی نیست، اما استودیو مدریک با بازی صفر تا صد: دنده آخر نشان داد که می‌توان با ارائه‌ی یک کار باکیفیت، در هر سبکی موفق شد. دنده آخر با ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در زمینه‌ی شخصی‌سازی، تنوع مسابقات و طراحی بصری دارد یکی از آثار شاخص ایرانی و از باکیفیت‌ترین بازی‌های سبک درگ ریسینگ است.

سریع و خشن؛ معرفی بازی ایرانی صفر تا صد: دنده آخر

همان طور که از نام «صفر تا صد: دنده آخر» پیداست، بازی سبک درگ ریسینگ را دنبال می کند و گیمر باید به عنوان یک راننده حرفه ای، حریفان خود را از میان برداشته و رکوردهای جدید ثبت نماید. با ورود به بازی، گیمر می تواند از میان 6 کاراکتر پیش فرض، یکی را به دلخواه انتخاب کرده و بازی را آغاز نماید. بدیهی است که هیچ یک از این کاراکترها، تفاوتی در توانایی هایشان با یکدیگر ندارند و صرفا شکلی فانتزی به بازی بخشیده اند.

بررسی بازی صفر تا صد: دنده آخر!

مطابق اکثر بازی‌های این سبک، صفر تا صد نیز در یک فضای دو بعدی جریان می‌گیرد. شما برای آغاز مسابقه، تنها می‌بایست انگشت خود را بر روی پدال گاز قرار دهید و بازی را شروع کنید و پس از آن‌ تنها چشمان‌تان را به کیلومترشمار بدوزید تا بتوانید با دیدن میزان دور موتور، به موقع دنده عوض کنید و از رقیب پیش بیفتید. این فرآیند تقریبا در 20 ثانیه انجام می‌گیرد و در پایان اگر پیروز میدان باشید، به مرحله بعدی می‌روید و در صورت شکست، می‌بایست دوباره مرحله را از اول آغاز کنید.

بررسی بازی صفر تا صد : دنده آخر

چندی پیش استدیو مدریک خالق بازی هایی چون خروس جنگی و فوتکاردیا از بازی جدید خود با عنوان صفر تا صد : دنده آخر رونمایی کرد ، که با توجه به سابقه و استقبال بسیار خوب کاربران از عنواین گذشته این استدیو ، انتظار محبوبیت بیشتر از قبل را برای این بازی داریم.

logo-enamad logo-samandehi