مصرف اینترنت

مصرف اینترنت

نسخه ۲.۸
۵۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۹۸۶
کیلوبایت
حجم

به نام خدا

برای اطلاع دقیق از نحوه کارکرد برنامه لطفاً توضیحات را ملاحظه نمایید


یک برنامه کاربردی برای اطلاع از میزان مصرف شما از اینترنت.
تنها کافی است شما این برنامه را بر روی همراه خود نصب کنید . بعد از آن با هر بار اتصال به اینترنت چه از طریق مودم و یا از طریق سیم کارت بلافاصله یک نوتیفیکیشن(همانگونه که در تصویر ملاحظه میکنید) بر روی گوشی خود ملاحظه خواهید کرد که میزان مصرف شما را در هر ده ثانیه به روز کرده و نمایش میدهد و در نهایت پس از قطع اتصال اینترنت این نوتیفیکیشن نیز حذف خواهد شد و میزان مصرف شما در برنامه ذخیره میشود و شما میتوانید از میزان مصرف خود از تاریخ تعیین کرده تا زمان فعلی آگاه شوید و در صورت تعیین نکردن تاریخ نیز از میزان کل مصرف خود آگاه خواهید شد.
بعد از حذف نوتیفیکیشن و دیدن پیام "اتصال قطع شد" میزان مصرف شما در برنامه ذخیره میشود و تا آن زمان اطلاعات آخرین مصرف شما در برنامه وجود نخواهد داشت.
همچنین زمانی که گوشی شما در حال اجرای برنامه ای باشد که نیاز به حافظه زیادی برای اجرا داشته باشد سرویس اجرایی برنامه "مصرف اینترنت" متوقف میشود تا چنانچه همراه شما از حافظه بالایی برخوردار نیست بتواند به راحتی به کار خود ادامه دهد و شما نیز میتوانید هر زمان که مایل بودید تنها با زدن دکمه Refresh (دکمه سبز رنگ) که در نوتیفیکیشن قرار دارد مجدداً سرویس درون برنامه را راه اندازی کنید و از میزان مصرف خود تا آخرین لحظه آگاه شوید.

logo-enamad logo-samandehi