هم آهنگ

هم آهنگ

نسخه ۱.۱.۱
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

هم آهنگ
بهترین برنامه در زمینه آگاهی از درصد هماهنگی بین جسم ، عقل و احساسات شما و شریک زندگی شما
از وضعیت تغییرات جسم ، عقل و احساسات خود و همسرتان نسبت به هم مطلع شوید و در زندگی مشترک از آن استفاده کنید.
با این برنامه علت بسیاری از ناهماهنگی ها را خواهید یافت و با توجه به آن خواهید توانست با برنامه ریزی درست بهترین بهره را از لحظات زندگی ببرید.
برپایه تئوری علمی بیوریتم ( زیست آهنگ )
توضیح بیشتر:
همونطور که در برنامه ی زیست آهنگ گفتیم مفهوم زیست آهنگ اینه که قوای درونی هرکسی در هر روز یه وضعیت مشخص داره ، حالا اگه بخوایم ببینیم که وضعیت قوای درونی دو نفر چقد با هم شباهت دارن باید سازگاری اونا رو بسنجیم پس سازگاری بهمون میگه که مثلا قوای جسمی دو نفر تا چه اندازه به هم شبا هت دارن
مثلا اگه دو نفر توی قوای جسمی سازگاری بالای 90 درصد داشته باشن به معنای اینه که قوای جسمی اونا تقریبا مثل هم بالا و پایین میره و روزهایی که نفر اول پرانرژیه نفر دوم هم مثل اونه و هر دو تو قوای جسمی با هم بالای 90 درصد سازگاری دارن ، البته هردوشون هم با هم بی انرژی میشن و قوای جسمی هردو با هم میاد پایین که اینم سازگاری محسوب میشه !
خب متوجه شدین که این موضوع چقدر کاربرد داره؟ مخصوصا برای ذوج ها حالا هرچی این سازگاری کمتر باشه یعنی اینکه منحنی ها مثل هم نیستن و وضعیت قوای مورد نظر برای اون دو نفر با هم تفاوت داره.
مقدار سازگاری رو به درصد بیان می کنیم و باید توجه داشته باشین درصد سازگاری بالا مزایا و معایبی داره مثلا اگه دو نفر باهم تو قوای جسمی 100 درصد سازگاری داشته باشن ، هر دو همزمان پرانرژی هستن که این خیلی خوبه و کارهاشون به خوبی انجام میشه و با هم مشارکت می کنن اما حدود 11 روز بعد وضعیت قوای جسمی هر دوتاشون میاد پایین که اگه کار مهمی نداشته باشن هر دو با هم استراحت می کنن اما اگه کار داشته باشن هیچکدومشون حال و حوصله ی انجامش رو نداره یا دو نفر که سازگاری جسمی اونا خیلی کم و در حد صفره نیروی جسمیشون درست عکس هم تغییر می کنه یعنی وقتی اولی بالاست دومی پایینه و بالعکس که این موضوع یه خوبی داره و اونم اینه که و قتی یکی حال نداره اون یکی سرحاله و کاها رو انجام میده اما اگه بخوان هر دو با هم کاری رو انجام بدن معمولا اونی که انرژی نداره از زیر کار در میره و ...
البته برای قوای دیگه مثل عقل و احساسات وضعیت فرق می کنه و هر کدومشون تحلیل خودش رو داره اما درکل توی زندگی مشترک، سازگاری جسمی برای مردها و سازگاری احساسات برای زن ها اهمیت بیشتری داره اما اگه درصد سازگاری شما و همسرتون عدد بالایی نشد خیلی نگران نباشید زندگی مشترگ مثل یه موسیقی دلنوازه که باید هر دوتون باهم اونو اجرا کنین سازگاری بالا نقش ولوم صدای این آهنگ رو بازی میکنه که هرچی بیشتر باشه اون موسیقی بلند تر شنیده میشه اما بعضی از آهنگ ها لازمه با ولوم پایین شنیده بشن تا دلنواز باشن و صدای بلند اونا رو گوش خراش میکنه !
پس چیزی که مهمه دونستن اینه که وضعیت زیست آهنگ شما با شریک زندگیتون چطوره تا ازش بهترین استفاده رو بکنین مثلا اگه تو قوای جسمی با هم سازگاری دارین وقتی سرحال و پرانرژی هستین کمال استفاده رو بکنین و از با هم بودن لذت ببرین و بدونین حدود 11 روز دیگه هر دو تون با هم کم انرژی هستین و نباید به هم گیر بدین ...و اگه قوای جسمیتون باهم سازگاری نداره باز هم از این موضوع استفاه کنید و وقتی یکیتون حال نداره اون یکی بجای گیر دادن سعی کنه چون خودش پرانرژیه کارها رو خودش انجام بده و بالعکس حدود 11 روز دیگه نوبت اون یکی میشه که همکاری کنه !
به هرحال اگه بدونین چه شرایطی دارین و علتش چیه خیلی از مشکلاتتون حل میشه ،
با این برنامه با داشتن تاریخ تولد واقعی ( توجه داشته باشین که تاریخ تولد واقعی ممکنه با تاریخ تولد شناسنامه متفاوت باشه ) از وضعیت هم آهنگی یا سازگاری خودتون و همسرتون به تفکیک توی نیروی جسم ، عقل ، احساس و الهامات ( حس ششم ) مطلع خواهید شد.
البته برنامه جنبه ی سرگرمی و گرم کردن جمع تو مهمونی ها و ... رو هم پوشش میده ( هم آهنگی بین دوستان و فامیل رو با همسرشون تعیین کنید و ببنید چه وضعیتی دارن و بهشون راهنمایی کنید که چطوری از این اطلاعات استفاده کنن! )
تازه می تونین خروجی برنامه رو تو شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارین و ....

logo-enamad logo-samandehi