قانون شهرداری (کاملترین)(تیم وکلا)

قانون شهرداری (کاملترین)(تیم وکلا)

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

تخصص افتخار ماست.

تیم وکلا با کادر مجرب و زبده در جهت ارتقای اطلاعات حقوقی برای کلیه افراد اعم از حقوقیون و سایرین ، این برنامه ها را تدوین میکند .

برای دیدن سایر برنامه های تیم وکلا لطفا بر روی تیم وکلا درج شده زیر عنوان برنامه کلیک کنید و یا در فاصله بین درج نظر و توضیحات این برنامه در قسمت برنامه های دیگر توسعه دهنده ، سایر برنامه های تیم وکلا را مشاهده فرمایید.

این برنامه شامل :
قانون شهرداری همراه با آخرین اصلاحات
قانون نحوه تقویم ابنیه ، املاک ، اراضی مورد نیاز شهرداری
قانون اصلاح ماده 5 قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
ماده 100 اخذ پروانه ساختمانی
قانون اصلاح ماده 101

قانون شهرداری از سال 1328 دستخوش اصلاحات و تغییرات زیادی شده و موادی به آن الحاق شده یا حذف شده
این مجموعه کاملترین و به روزترین قانون شهرداری میباشد که برای عموم مردم کاربردی است چرا که کمتر کسی پیدا میشود که با شهرداری سروکار نداشته یا نخواهد داشت.
****
بعضی از ماده ها به موجب ماده 97 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران منسوخه شده و در ورژن جدید این برنامه منسوخه شدن این مواد عنوان شده.


دوستانی که این برنامه را قبلا خریداری کرده اند برنامه را به روز رسانی کنند تا ورژن جدید را داشته باشند.


****


کاربران عزیز اطمینان داشته باشید، این برنامه شامل آخرین اصلاحات و الحاقات قانون شهرداری می باشد. درست است که شاید از لحاظ عملی بخشهایی از آن اجرایی نباشد. اما متن قانون مصوب مجلس شورای اسلامی به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد. متن مواد و بخشهای مختلف برنامه کاملا مطابق با نص صریح قانون شهرداری تقنینی مجلس شورای اسلامی است که در پورتال بانك جامع قوانين و مقررات کشور سایت معاونت حقوقی و امور مجلس موجود بوده و در سایتهای معتبری چون اختبار و قانون باز گنجانده شده است.


لذا لطفا از درج نظرات منفی خودداری فرمایید. اگر انتقاد و پیشنهادی دارید ما را از طریق ایمیل تیم وکلا آگاه فرمایید.


****

منابع :
منبع در خود برنامه ذکر شده است.


 


کلمات کلیدی :


قانون - آیین دادرسی - حقوق- وکالت - کارشناسی ارشد حقوق - قضاوت - سردفتری - مشاوران - قوانین - وکیل - حقوقی - کیفری - جزایی - قضایی - ماده 187 - قوانین - ماده قانونی - دادگاه - دادگستری - مرجع قضایی -

logo-enamad logo-samandehi