دانلود وضعیت واتساپ فارسی

دانلود وضعیت واتساپ فارسی

Version 1403.04.01
Install +20 K
Category Social
Size 16 MB
Last Update 2024 June 21
دانلود وضعیت واتساپ فارسی

دانلود وضعیت واتساپ فارسی

allahnazar nazarimehr
Version 1403.04.01
Install +20 K
Category Social
Size 16 MB
Last Update 2024 June 21
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

دانلود فیلم ها و تصاویر Statuses با بارگیری وضعیت رایگان برای WhatsApp.


محافظ وضعیت برای whatsapp قدرتمندترین ابزاری است که به شما کمک می کند وضعیت را از وضعیت WhatsApp بارگیری کنید. این بارگیری کننده وضعیت رایگان یکی از بهترین برنامه های دانلود وضعیت فیلم است که عملکرد دانلود وضعیت را به شما ارائه می دهد. با بهترین بارگیری وضعیت برای whatsapp ، شما می توانید تمام وضعیت ها مانند وضعیت ویدئو ، وضعیت عکس و وضعیت GIF را بارگیری کنید. شما می توانید به راحتی وضعیت را بارگیری کرده و وضعیت ذخیره شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و همچنین وضعیت های بارگیری شده را دوباره ارسال کنید. استفاده از این برنامه رایگان وضعیت صرفه جویی برای هر سطح از کاربر بسیار آسان است. با استفاده از این برنامه رایگان بارگیری وضعیت ، روی گالری تلفن همراه ضربه بزنید ، مشاهده کرده و آن را ذخیره کنید. فیلم ها را با یک کلیک ذخیره کرده و آفلاین تماشا می کنید. بهترین حالت صرفه جویی در وضعیت برای whatsapp برای بارگیری وضعیت Whatsapp بسیار خوب و مفید است. با استفاده از برنامه صرفه جویی در داستان ، ذخیره داستان از وضعیت Whatsapp بسیار آسان است. این بهترین برنامه برای دانلود وضعیت واتساپ.  این برنامه برای استفاده می شود دانلود وضعیت واتساپ بیزینس


این برنامه برای استفاده می شود دانلود وضعیت واتساپ بیزینس .می خواهید وضعیت و داستان فیلم را از وضعیت های whatsapp بارگیری کنید؟ این برنامه صرفه جویی کننده وضعیت به راحتی می تواند وضعیت را از برنامه GB ذخیره کند. این برنامه رایگان بارگیری وضعیت را برای بارگیری وضعیت های ویدیو نصب کنید. با یک ضربه ، وضعیت فیلم ها را بارگیری کنید ، وضعیت را ذخیره کنید و با این بارگیری کننده وضعیت برای whatsapp به اشتراک بگذارید.

دانلود راحت و بی دردسر وضعیت های واتساپ به صورت خودکار با برنامه دانلود وضعیت

با برنامه دانلود وضعیت دانلود استتوس های چندتایی و چند اسلایدی رو دانلود کنید

این برنامه دانلودر وضعیت واتساپ هست و قابلیت دانلود از شبکه های اجتماعی دیگر رو ندارد.


الف - برای دانلود وضعیت واتساپ ،ابتدا واتساپ را باز کنیدب -بخش وضعیت را باز کنید و وضعیت مورد نظر را مشاهده کنیدپ - سپس به برنامه دانلود وضعیت برگشته و بر روی  ایکون سبز پایین آن ویدئو یا عکس که می خواهید دانلود شود کلیک بزنید.ت - همین دیگه الان دیگه برای همیشه اون تصویر یا ویدئو رو دارید .شما میتوانید در وضعیت Whatsapp در گالری شما ذخیره می شود. میتوانید در پوشه WSD  گالری تصاویر و ویدیو های را ببینید.

User Reviews - 1,354 Rates
4.1 from 5
5
4
3
2
1
Unnamed User
Unnamed User
2024/07/07
عالیه
علی
علی
2024/07/15
خوب
غلامرضا
غلامرضا
2024/07/15
عالی