اون باما (متخصصین)

اون باما (متخصصین)

نسخه ۱.۱
+۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۲
مگابایت
حجم

اپلیکیشن متخصصان اون باما

" اون با ما" پلتفرمی است میان نیازهای خدماتی مشتریان و  متخصصان. در واقع هرکسی که برای انجام کار نیاز به تعمیرکار، سرویس‌کار و متخصص داشت، می‌تواند از " اون با ما" کمک بگیرد. از طرفی هر فردی که تخصص و توانایی فنی، تعمیراتی و اجرایی دارد بتواند از توانایی خود کسب درآمد کند.تخصص های مورد نیاز  اون باما

اون باما بیش از 100 خدمت ارائه می‌کند که این تعداد مدام در حال افزایش است. اون باما در حال حاضر در تهران فعال است و به زودی در سایر شهر ها دایر خواهد شد.

اپلیکیشن اون باما در تمام امور خدمات ساختمانی و منزل شامل خدمات تأسیسات ساختمان، خدمات عمرانی و دکوراسیون، تعمیر لوازم منزل، شستشو و نظافت منزل، خدمات خودرو و حمل‌ونقل، خدمات آموزشی و تحصیلی فعالیت می‌کند.

اگر شما در هر یک از این زمینه‌ها تخصص‌های فنی لازم را داشته باشید می‌توانید با طی مراحل آسان، یکی از متخصص‌های اون باما شوید :

نظافت

پذیرایی

کارواش

اسباب کشی و جابجایی

 تعمیرات خودرو

تعمیر لوازم منزل

بازسازی و دکوراسیون

لوله کشی و برقکاری

 زیبایی و سلامت بانوان و آقایان

 تعمیرات موبایل و رایانه

باغبانی و سمپاشی

مشاوره روانشناسی و حقوقی

آموزش (دروس تحصیلی، هنری و زبان‌ها)

مراسم (عکاسی و فیلمبرداری و ... )

استخدام در اون باما چگونه است؟

اون باما یک بستر مناسب برای پیشرفت شغلی است و شما بر اساس توانایی فنی و برخورد اجتماعی مناسب خود می‌توانید پیشرفت کرده و درآمد بیشتری کسب کنید. همچنین با کمک اون باما نیاز به هزینه کردن برای تبلیغات ندارید بلکه اون باما مشتریان بالقوه را از سراسر شهر به شما معرفی می‌کند.


logo-enamad logo-samandehi