Doaa khani - Pray

Doaa khani - Pray

Version 2.6
Free
In-app Purchases
1
K
Active installs
Religious
Category
37
MB
Size

این نرم افزار یکی از فشرده ترین دوره های صوتی دعا خوانی است و در آن به کاربردی ترین تکنیک ها می پردازد.
این آموزش، حاصل تجربۀ بیش از 10 سال تدریس استاد طباطبایی فر بوده و احتمالا بسیاری از شما عزیزان علاقمند به مداحی، نرم افزار آموزش مداحی نوین  یا نرم افزار آموزش مداحی در هفت قدم را، از ایشان، در بازار دیده اید.
این آموزش برای کسانی است که با روخوانی عربی مشکلی نداشته و می خواهند تکنیک های مداحی در مقوله ی دعا خوانی را یاد بگیرند. 
درضمن یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار داشتن آرشیو مختصری از زیباترین گریز های مناجاتی است که امیدواریم بتوانیم با حمایت شما آن را در آپدیت های بعدی توسعه دهیم. 
در این آموزش ها به تکنیک هایی اشاره شده که اگر آن را فرا گرفته و به درستی اجرا کنید، می توانید کیفیت دعا خوانی خود را به شکل موثری ارتقا دهید.
به عقیده استاد طباطبایی فر دعا خوانی و مناجات خوانی برای کسانی که می خواهند ورود به فن رثاء داشته باشند اهمیت ویژه ای دارد. چرا که هر کس مسلط به دعا و زیارت باشد در مساجد و مدارس و بسیاری از فرصت های دیگر می تواند نوکری کند. اما فرصت های ما برای مداحی یا سینه زنی خواندن محدود تر است.


 


اطلاعات تماس ما در برنامه موجود است و امید داریم با اخذ نظرات و پیشنهادات شما عزیزان بتوانیم قدم های بهتر و مؤثرتری در توسعۀ آموزش های مداحی برداریم.


منبع : www.amoozeshemadahi.ir

logo-enamad logo-samandehi