Tuk Tuk Rickshaw Food Truck 3D

Tuk Tuk Rickshaw Food Truck 3D

نسخهٔ ۱.۰.۲
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۴۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
Tuk Tuk Rickshaw Food Truck 3D

Tuk Tuk Rickshaw Food Truck 3D

Zing Mine Games Production
نسخهٔ ۱.۰.۲
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۴۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیا تجربه بازی با Chingchi Rickshaw Tuk Tuk Sim را داشته‌اید؟ اکنون کامیون غذای آفرود Tuk Tuk Auto Rickshaw برای شما آورده شده است تا از رانندگی با ریکشا chingchiبه‌ عنوان یک ماشین حمل و نقل مواد غذایی لذت ببرید. شما باید در یک محیط آفرود که منبع دیگری برای حمل و نقل مواد غذایی وجود ندارد، کامیون حمل غذا را برانید. اقلام مختلف میوه در توک توک شما وجود دارد و باید در ایستگاه تپه‌های بلند آن‌ها را  تحویل دهید. موسیقی محلی و آهنگ‌های سنتی، شما را دیوانه این بازی می‌کند.


ویژگی‌های بازی

  • جاده سه بعدی عالی
  • صداهای واقعی با موسیقی سنتی و محلی
  • بهترین کنترل توک توک و چینگچی
  • حمل و نقل مواد غذایی
  • ده سطح چالش‌برانگیز
  • تجربه رانندگی درخشان از chignchi tuk tuk rickshaw


معرفی بازی Tuk Tuk Rickshaw Food Truck

این بازی شبیه‌سازی شما را در مورد فرهنگ واقعی این منطقه از جهان آگاه می‌کند. کوه‌های بلند و تپه‌های تیز، در نهایت مهارت‌های رانندگی حرفه‌ای شما را آزمایش خواهند کرد. این بازی می‌تواند بهترین بازی شبیه‌ساز سال 2016 باشد و یک ترکیب همه جانبه شامل مسابقه، سرعت و پارکینگ می‌شود.


گیم پلی، ماموریت‌های جذاب در مناطق کوهستانی

به‌ عنوان یک راننده حمل و نقل، شما باید از شهر با ریکشا رانندگی کنید و میوه‌ها را به این منطقه کوهستانی تحویل دهید. پشت این وسیله نقلیه جذاب بنیشینید و آن را امتحان کنید. این سه چرخه در بازار بسیار جدید است. شما باید تمام این مواد را در مدت زمان محدود حمل کنید. برای تکمیل ماموریت‌های خود، باید با احتیاط و سریع رانندگی کنید تا بتوانید سطوح خود را کامل کنید. مدیریت کامیون‌های مواد غذایی هرگز این سرگرمی را نخواهد داشت. هرج و مرج وجود دارد، اما پاداش آن بسیار زیاد است. برای ارائه خدمات به مشتریان گرسنه آماده شوید.


دانلود بازی Tuk Tuk Rickshaw Food Truck 3D از بازار

در یک منطقه تپه‌ای، ارائه دهنده مواد غذایی با توک توک جذاب خود باشید. برای این منظور، هم‌اکنون روی باکس دانلود ضربه بزنید و برای نصب بازی Tuk Tuk Rickshaw Food Truck 3D اقدام کنید. از این بازی لذت ببرید و خود را در دنیایی شگفت‌انگیز غرق کنید.


نظرات کاربران - ۳۰۸ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حمیدرضا
حمیدرضا
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
عالی نصب کنید
mvc7uh5r
mvc7uh5r
۱۴۰۰/۱۰/۱۶
عالی
Hhh
Hhh
۱۴۰۱/۰۸/۱۰
عالی