دستیار برنامه نویس حرفه ای

دستیار برنامه نویس حرفه ای

نسخه ۱.۱۵
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵۵۱
کیلوبایت
حجم

این برنامه دستیار هوشمندی برای تمامی مهندسین به ویژه برنامه نویسان هست که در تبدیل و کار با اعداد در مبناهای مختلف به شما کمک می کند.
این برنامه از قسمت های مختلفی تشکیل شده :
قسمت اصلی برنامه شامل تبدیل لحظه ای اعداد باینری ، اکتال ، دسیمال و هگزادسیمال به یکدیگر است در نسخه پیشرفته این برنامه این تبدیل به صورت لحظه ای و بدون هیچ محدودیت در طول اعداد انجام می شود.همینطور طول این ارقام در تبدیل را هم نشان می دهد.
در قسمت تبدیل واحد ها شما می توانید دو عدد را از هر مبنایی به هر مبنای دیگر تبدیل کنید در این قسمت هم تبدیل به صورت لحظه ای و بدون هیچ محدودیت در طول اعداد انجام می شود.
در قسمت ماشین حساب تمامی قابلیت های یک ماشین حساب شامل ضرب ، تقسیم ، جمع و تفریق برای اعداد در مبناهای باینری ، اکتال ، دسیمال و هگزادسیمال وجود دارد.
در نسخه پیشرفته قسمت مکمل ها اضافه شده که شما می توانید مکمل یک و دوی یک عدد باینری را به صورت لحظه ای بدست آورید این تبدیل به صورت لحظه ای و بدون هیچ محدودیت در طول اعداد انجام می شود.
همچنین در نسخه پیشرفته شما می توانید رنگ پشت برنامه را عوض کنید و همچنین برنامه شامل یک دفترچه یادداشت هست که در تمامی قسمت های برنامه در دسترس است.

logo-enamad logo-samandehi