زرين پال من

زرين پال من

نسخهٔ ۴.۰.۶۱
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ فروردین ۱۴۰۲
زرين پال من

زرين پال من

زرين پال
نسخهٔ ۴.۰.۶۱
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ فروردین ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شايد برای بسياری از ما اين اتفاق افتاده باشه که در زمان خريد اينترنتی و آنلاين از يک وبسايت، به اون وبسايت شک کنيم و از خريد خودمون منصرف بشيم. خيلی وقت ها سوالاتی تو ذهن ما بوجود مياد، مثلا اينکه آيا بعد از خريد، فروشنده جواب تلفن من رو ميده؟ محصول رو بهم تحويل ميده؟ سرويس رو بهم ميده؟ يا شايد اصلا جواب نده و محصول رو هم نده! سايت های زيادی هستند که اعتماد به اونها در نگاه اول سخت هست. زرين پال تجربه خريد آنلاين رو شيرين کرده. به کمک زرين پال شما ميتونيد بدون نگرانی و فارغ از مسائل بالا، از 20 هزار وبسايت پذيرنده زرين پال خريد کنيد و مطمئن باشيد که در صورت عدم تحويل کالا تا 4 روز بعد از خريد، با پيگيری از زرين پال پول خودتون رو پس بگيريد. علاوه بر مورد بالا ميشه به يک کليک و پرداخت، خريد شارژ، شارژ مستقيم و پرداخت قبض، خريد طرح ترافيک تهران و انتقال وجه به دوستان اشاره کرد که همگی با محيط گرافيکی جذاب برای استفاده کنندگان فراهم شده.

زرين پال امکان انجام تراکنش های مالی از طريق اينترنت را به صورت ساده و امن ميسر مي سازد. شما به وسيله زرين پال امکان انجام کليه تراکنش های مالی از طريق اينترنت و يا خريد از طريق وبسايت های پذيرنده زرين پال از طريق دروازه پرداخت زرين پال را دارا مي باشيد. هم چنين اگر شما فروشنده کالا بر روی اينترنت می باشيد، زرين پال اين امکان را برای شما همکار گرامی به وجود آورده تا از طريق درخواست دروازه پرداخت، اقدام به فروش کالا و يا سرويس خود از طريق اينترنت در چارچوب سياست امنيت اطلاعات زرين پال و قوانين زرين پال و جمهوری اسلامی ايران نموده و تجارت خود را رونق دهيد. به زبان ساده، اگر قصد انجام تراکنش های مالی و جابجايي پول در اينترنت را داريد، هم اکنون و فارغ از نگراني های گذشته به زرين پال پيوسته و تجارت خود را آغاز کنيد. 


نظرات کاربران - ۱،۰۹۵ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
alimhr
alimhr
۱۴۰۲/۰۴/۲۵
نسبت به قبلا ک عالی بود الا افتضاح شده 🤣
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۱/۲۳
بسیار ضعیف
yasinrahmani
yasinrahmani
۱۴۰۲/۰۵/۱۳
پشتیبانی شون ضعیف هست و خیلی بد با آدم صحبت می‌کنند. خانم مهدیه روحی هم بخش پیگیری شکایات مشتریش هستند شکایت و اشکال برنامه شون رو اونجا بهشون بیان میکنی، به جای اینکه بهت دلگرمی بده، ازت حمایت کنه زورشون میاد برات توضیح بدن. هر وقت پول خودت رو می‌خوای برداشت بزنی، توی حسابشون پول نیست!!

در رسانه‌ها