نبرد تیتان ها

نبرد تیتان ها

نسخه ۰.۱.۳.۵۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۱۶۱
مگابایت
حجم

نبرد تایتان ها(Clash of Titans) یک بازی استراتژیک  3D در زمان واقعی است که در دنیایی باستانی از هرج و مرج است که نژادهای مختلف وجود دارد. بازیکنان نیاز به محافظت از قلعه خود را از تهاجم نژادهای دیگر. پادشاهی خود را ایجاد کنید و یک تجربه تفریحی داشته باشید که قبل از آن هرگز ندیده باشید.شما می‌توانید از منوی تنظیمات بازی‌ زبان فارسی را انتخاب کنید


 


امکانات:


- جنجال غول ها: تایتان های افسانه ای در این جهان فانتزی وارد شده اند.


تیتان ها به عنوان عنصر اصلی در انتقام تیتان گرفته شده است. توسعه تیتان ها توانایی دفاع و حمله شما را تعیین می کند. غول ها را می توانید با مهارت ها و استراتژی های منحصر به فرد دستگیر شوند. غول به عنوان حامل، با سربازان نشان می دهد بازیکنان تولید مثل تروجان ها.


- منظره سه بعدی 3D


بازی استراتژی3D طراحی 360 درجه ای به شما امکان می دهد تا چشم اندازهای مختلفی را مشاهده کنید که شامل دیوارهای باشکوه، ساختمان های چهل تیکه، غول های بلند، گابلین های پرنده، گریفین های پروازی کم ارتفاع، اژدهایان در ارتفاع بالا و باران های تیر و گلوله هستند. جنگ های سه بعدی قطعا شما را به یک تجربه جنگی متفاوت تبدیل خواهد کرد.


- تجربه عملی فراموش نشدنی


ارتش خود را به خود مختار هدایت کنید و توانایی هماهنگی دست ها و مغز را نشان دهید.


- انجمن جنگ ! مبارزه با متحدان شما در برابر دشمنان


در سیستم انجمن، شما میتوانید با قبول ماموریت ها در ارتقا انجمن سهیم باشید و تکنولوژی انجمن را بالا ببرید. نبرد انجمن با 3 واحد شروع می شود و نبرد شدیدتر و شدیدتر می شود.


 


گیم پلی:


◆ ساخت قلعه خود و لایه های دفاعی ◆


برای ساخت یک قلعه بزرگ، علاوه بر جمع آوری منابع برای ساختمان ها، شما هنوز هم باید یک طرح دفاعی خوب طراحی کنید. تنظیم طرح های دفاعی مختلف برای مقاومت در برابر حملات دشمن و همچنین روش های مختلف حمله برای مبارزه با دشمنان .


 


◆ سربازان همراه با غول ها , به دشمنان با هم به حمله میکنند ◆


غول ها هیولاهای وحشی هستند. بازیکنان می توانند غول های ویژه ای را بگیرند و آنها را به تایتان ها برسانند. تیتان ها به عنوان واحد های ویژه می توانند به "قهرمانان" در بازی های مشابه با دشمن حمله کنند. بسیاری از عناصر توسعه شامل تیتان، تجهیزات، سطح، تقویت و مهارت هستند.


 


◆ گرفتن و تسخیر غول ها◆


پس از جستجو برای غول ها، دشمنان در اطراف شهر خود را نشان خواهند داد. شما می توانید حمله کنید تا غولها را برنده شوید و آنها را بگیرند یا آنها را جذب کنید تا به شما کمک کنند. غول های کشف شده یا شکست خورده  برای افزایش تیتانها کمک میکنند.

logo-enamad logo-samandehi