پیشواز ایرانسل

پیشواز ایرانسل

نسخهٔ ۳.۱.۱۹-b
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰ هزار
نصب
موسیقی
دسته‌بندی
۱۵ مگابایت
حجم
پیشواز ایرانسل

پیشواز ایرانسل

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل
نسخهٔ ۳.۱.۱۹-b
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰ هزار
نصب
موسیقی
دسته‌بندی
۱۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

پیشواز ایرانسل را میتوان یک پلتفرم جامع در حوزه انتشار موسیقی و موزیک استریم ،خدمات پیشواز اپراتور(فروش پیشواز) و بستر کسب درآمد برای خوانندگان و صاحبان اثر معرفی کرد که با تکیه بر قابلیت های متنوع زیر خدمات متنوعی را به علاقمندان  و فعالان صنعت موسیقی ارائه میکند.

شماره پشتیبانی : 42570580

بخش پیشواز:

با تکیه بر ویژگی های زیر کاربرمیتواند به جای صدای بوق برای تماس های ورودی، آوای دلخواه خود را از طریق روش های زیر فعال نماید :

*پیشواز عادی :امکان خرید پیشواز( یا همان RBT) را از طریق اپلیکیشن به جای ارسال کد از طریق پیامک به سامانه 7575 برای کاربران ایجاد نموده است و شامل تمامی آهنگ‌های پیشواز با امکان جستجو از طریق نام آهنگ، نام صاحب اثر و کد آهنگ است.

•  پیشوازهای تکی: کاربر می‌تواند از میان برش های موجود سیستم، پیشواز دلخواه خود را انتخاب کند.

•  پیشواز مخاطب خاص : کاربر می‌تواند برای مخاطب (و یا مخاطبین) خاص خود پیشواز اختصاصی فعال نماید. در اینصورت با هر تماس برای مخاطب (مخاطبین) خاص، آن پیشواز پخش خواهد شد و برای سایر مخاطبین پیشواز دیگر(در صورت انتخاب) و یا صدای بوق پخش می‌شود.

•  پیشواز شخصی: کاربر می‌تواند قسمت دلخواه از اهنگ مورد علاقه خود را برش زده و بارگزاری کرده و در صورت تایید آن را پیشواز نماید، همچنین میتواند صدای شخصی خود را ضبط (تبلیغ کسب و کار، معرفی خود و یا آثار خود و...) و در صورت تایید، به عنوان پیشواز فعال نماید.

•  قابلیت لیدربورد در پیشواز شخصی: کاربرمیتواند از طریق به اشتراک‌گذاری پیشوازهای شخصی تایید شده خود با دیگر مخاطبین در کمپین های دوره‌ای پیشواز شرکت کرده و در صورت فعالسازی آن پیشواز به اشتراک‌گذاشته شده شده توسط سایر کاربران، امتیاز کسب نمایند.

•  پیشواز فوری: کاربر می‌تواند شرایط اضطراری را با پیشواز فوری به راحتی به تماس گیرندگان خود اعلام کند (در حال نماز ،سر کلاس ،جلسه، رانندگی و...)

• پیشواز خواننده /آلبوم: کاربر می‌تواند یک خواننده، آلبوم و یا یک آهنگ را به صورت کامل به عنوان پیشواز بر روی خط خود فعال نماید. در اینصورت تمامی پیشوازهای ثبت شده آنها به صورت روزانه و چرخشی بر روی خط کاربر فعال خواهد شد.

•  پیشواز برش: کاربر می‌تواند از میان تمامی آهنگ های موجود در سرویس پیشواز، قسمت دلخواه آن را از طریق انجام برش به عنوان پیشواز بر روی خط خود فعال نماید.

بخش موسیقی:

با تکیه بر قابلیت های زیر فعالان صنعت  موسیقی میتوانند آثار خود را منتشر و کسب درامد کنند و کاربران نیز میتوانند با خرید اشتراک از میان خواننده ها و اهنگ های مجاز اقدام به گوش دادن موسیقی مورد دلخواه خود کنند.

•  پلیر اختصاصی موسیقی

•  سرچ هوشمند در محتوا

•  پلی لیست: قابلیت ایجاد پلی لیست های متنوع

•  قابلیت لایک آهنگ ها

•  قابلیت به اشتراک گذاری برش ها

•  پرتال صاحبین محتوا : پرتال جامعی که صاحبین محتوا میتوانند آثار موسیقی خود را بارگزاری و در وب سایت و اپلیکیشن پیشواز منتشر کنند. همچنین می‌توانند انواع متنوع گزارش گیری و مسائل مالی را نیز در پنل مشاهده  و مدیریت نمایند.
نظرات کاربران - ۷۴۳ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
shahab
shahab
۱۴۰۰/۰۵/۲۲
شیش ماها پیش یه پیشواز گزاشتم نه دو روزی که شما گفتین هنوز نه تایید شده نه رد اصلا شما نگاه میکنید یا اهمیت نمیدین به درخواست مردم😐
محمدطاها
محمدطاها
۱۴۰۱/۰۳/۱۷
همه جا تبلیغ میکنید بانصب این برنامه ۱۰گیت اینترنت رایگان میدید پس گو؟
nader
nader
۱۴۰۱/۰۳/۱۰
الان دوهفته هستش که آهنگ انتخابی منو نه تایید میکنن نه رد میکنن.