آخرین شهرهای شمالی

آخرین شهرهای شمالی

نسخه ۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۳
مگابایت
حجم

صفحاتی که خواهید خوند برگفته از فایلهای اطلاعاتی و خاطرات و یادداشتهای شخصیه بجامونده از سال ۲۰۶۵ ست.


۳۰ سال پیش بعد از حادثه هسته ای تو ویگان ، توسعه و ساخت رباطها جهش یافت . و کم کم رباط ها کنترل تمام دنیا رو تو دستشون گرفتن و انسان ها به سادگی حیوانات خونگیه رباط ها شدن. همونایی که برای کارای تکراری و حوصله سر بر ساخته شده بودن.
 

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی بازی آخرین شهرهای شمالی؛ آخرین تلاش برای بقا

در همه ما انسان ها یک ذات ماجراجویانه نهفته است که البته مسیر و موضوع آن برای هرکس تفاوت دارد. برخی به دنبال علم و کشف رازهای خلقت میروند و برخی دیگر در نقش پلیس، به درگیری با تبهکاران میپردازند. هرچند ارضای این حس برای همه ممکن نیست اما بازی های رایانه ای به سبک ماجراجویی، این فرصت را در اختیار افراد علاقه مند قرار میدهند تا در دل داستان های شگفت انگیز غرق و خیالی شوند! اگر شما نیز به این سبک علاقه مند هستید، بازی “آخرین شهرهای شمالی” میتواند برایتان جالب باشد. در ادامه ما را با معرفی، نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

معرفی بازی موبایل آخرین شهر های شمالی

معرفی و بررسی بازی موبایل آخرین شهر های شمالی ...

قهرمان داستان مورد علاقه تان شوید و به ماجراجویی بپردازید!

امروز می خواهیم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که به شما اجازه می دهد تا به جای قهرمان اصلی داستان قرار گیرید و پایان آن را به صورتی که خودتان می خواهید رقم زنید. حتما برایتان پیش آمده که رمانی را خوانده باشید ولی از آخر قصه راضی نبوده اید و دوست داشتید ماجرا جور دیگری تمام می شد. اگر زیاد با این حس مواجه شده اید یا به خواندن داستان علاقه دارید با نصب اپلیکیشن “آخرین شهرهای شمالی” لذت داستان خوانی را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

logo-enamad logo-samandehi