واتس اپ           downloader

واتس اپ downloader

Version 2000
Install +50
Category Tools
Size 10 MB
Last Update 2023 June 11
واتس اپ           downloader

واتس اپ downloader

mohammadi
Version 2000
Install +50
Category Tools
Size 10 MB
Last Update 2023 June 11
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Infoبرای من ارسال کنید.

"شما می توانید عکس ها و ویدیوهای استیتوس دوستان خود در واتساپ را دانلود کنید. یک برنامه که به راحتی ویدیو های استیتوس و عکس استیتوس را سریعاً ذخیره می کند. بنابراین این برنامه مطمئناً آن چیزی است که شما به دنبال آن هستید!

برنامه دانلود استیتوس می تواند به شما در دانلود عکس های و ویدیوهای استیتوس واتساپ به روشی ساده کمک کند. این برنامه فوق العاده سریع و 100٪ رایگان است. با برنامه دانلود استیتوس برای واتساپ - دانلود و استیت، شما می توانید به راحتی ویدیوها و تصاویر از استیتوس واتساپ را ذخیره کنید. برنامه Saver برای واتساپ، یک بسته کوچک برای ذخیره استیتوس در گالری است. بهترین برنامه ذخیره ویدیوهای استیتوس مناسب برای ذخیره جدیدترین ویدیوهای استیتوس است. بهترین برنامه دانلود تصاویر و ویدیوهای استیتوس بدون درخواست ارسال استیتوس توسط دیگران است. برنامه ذخیره استیتوس به شما کمک می کند که به راحتی و به سرعت استیتوس‌های واتساپ را دانلود کنید.

با این روش، شما می توانید هر زمانی از تصاویر و ویدیوهای استیتوس دانلود شده لذت ببرید و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و یا استیت دانلود شده را در شبکه‌های اجتماعی دیگری به اشتراک بگذارید. ذخیره و مشاهده استیتوس دوستان بدون دیده شدن آن‌ها.

این برنامه دانلود تصاویر و ویدیوهای استیتوس، یک دانلودر ویدیویی و دانلودر استوری مخصوص برای دانلود تمامی ویدیوها و تصاویر استیتوس واتساپ است. با گام‌های ساده‌ای، شما می توانید ویدیوهای استیتوس و عکس‌های استیتوس را به دستگاه خود دانلود کنید و تصاویر و ویدیوها را به مدت دلخواه ذخیره کنید.

برنامه دانلود استیتوس برای واتساپ و جمع‌آوری کننده ویدیو، یک انبوار ذخیره‌کننده داستان است که امکان استفاده مجدد از استیتوس‌ها در قالب مشاهده مجدد و به اشتراک گذاشتن آن‌ها را فراهم می‌کند. بهترین برنامه ذخیره تصاویر و ویدیوهای استیتوس که نیازی به درخواست ارسال استیتوس از شخص دیگر ندارد. با استفاده از برنامه دانلود استیتوس برای واتساپ، شما می‌توانید تصاویر و ویدیوهایی که نیاز دارید را ذخیره کنید و هر زمان که می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید. پخش کننده ویدیوی داخلی این برنامه، قابلیت پخش تمام ویدیوهایی که ذخیره کرده‌اید را داراست. لذا این ابزار دانلود برای استیتوس واتساپ، بهترین ابزاری است که ارزش نصب و امتحان را دارد.

تذکر: برنامه دانلود استیتوس، هیچ ارتباطی با واتساپ ندارد و یک ابزار برای دانلود ویدیوها و تصاویر استیتوس واتساپ است. ما حقوق مالکیت معنوی صاحبان را احترام می‌گذاریم. لطفاً قبل از ذخیره و به اشتراک گذاری استیتوس، مطمئن شوید که مجوز کافی را دارید و هیچگونه تخلفی را انجام 

User Reviews - 0 Rates
0 from 5
5
4
3
2
1