Injustice 2 – نبرد ابرقهرمان‌های DC

Injustice 2 – نبرد ابرقهرمان‌های DC

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

+۲۰ هزار
نصب
اکشن
دسته‌بندی
Injustice 2 – نبرد ابرقهرمان‌های DC

Injustice 2 – نبرد ابرقهرمان‌های DC

Warner Bros. International Enterprises

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

+۲۰ هزار
نصب
اکشن
دسته‌بندی

معرفی برنامه

بازی Injustice 2 یا بی عدالتی 2؛ نبردی همیشگی میان قهرمانان و ضدقهرمانان!

چقدر به دنیای ابرقهرمان‌ها علاقه دارید؟ ابرقهرمان‌های مارول برای شما محبوب‌تر هستند یا DC؟ اگر شخصیت‌های قهرمانی DC را بیشتر دوست دارید، بد نیست بازی‌های کنسولی و موبایلی آن‌ها را هم تجربه کنید. این بازی‌ها که بیشتر در دسته‌بندی اکشن، جنگی و هیجانی تولید می‌شوند، شخصیت‌های DC را در حال مبارزه و نبرد نشان می‌دهند. در این بازی‌ها می‌توانید ابرقهرمان‌های DC را کنترل و با پیروزی‌شان، حس شیرین موفقیت را تجربه کنید. بازی Injustice 2 یا همان بازی بی عدالتی 2 هم با همین هدف طراحی شده است. با ما همراه باشید تا زیروبم این بازی را بشناسید.

داستان بازی Injustice 2 چیست؟

هرچند این بازی قسمت بعدی گیم Injustice: Gods Among Us است، اما داستانش به چندین سال پیش از آن برمی‌گردد. این بازی با سقوط قوی‌ترین ابرقهرمان DC یعنی سوپرمن آغاز می‌شود. سوپرمن شکست خورده و متروپولیس باید با دنیای بدون او کنار بیاید. از این ابرقهرمان در آزمایشگاهی با تدابیر امنیتی بالا نگهداری می‌شود. حالا این بتمن است که رهبری همه چیز را بر عهده دارد. 
ضدقهرمانان که شرایط را به این شکل می‌بینند، از نبود سوپرمن سواستفاده و به متروپولیس حمله می‌کنند. آن‌ها اهداف شومی در سر دارند و می‌خواهند تا نابودی بشر پیش بروند. بتمن که به‌تنهایی کاری از دستش برنمی‌آید، سعی می‌کند قهرمانان را دوباره گردهم آورد. او با تشکیل دوباره لیگ عدالت در برابر ضدقهرمانان می‌ایستد. با وجود اینکه قهرمانان شگفت‌انگیزی در این لیگ حضور دارند، اما جای خالی سوپرمن به‌شدت حس می‌شود. 
سوپرگرل سعی می‌کند با برقراری صلح میان بتمن و سوپرمن، شرایطی را برای بازگشت او به لیگ فراهم کند. اما آیا همه ‌چیز همان‌طور که باید، پیش می‌رود؟ داستان بازی Injustice 2 به همین‌جا ختم نمی‌شود. در طول بازی بی عدالتی 2 با غافلگیری‌های بیشتری روبه‌رو خواهید شد که لذت اجرای این بازی اکشن موبایلی را بیشتر می‌کند.

اجرای بازی Injustice 2

شاید در نگاه اول این‌طور به‌نظر برسد که شما با یک گیم اکشن معمولی طرف هستید؛ دو کاراکتر باید تا نابودی یکی از طرفین، مبارزه کنند. در حقیقت روایت داستانی Injustice 2 باعث تمایز آن نسبت به دیگر گیم‌های جنگی می‌شود. شما علاوه‌بر مبارزه با دیگر کاراکترهای بازی، در پیش‌برد داستان Injustice 2 هم نقشی اساسی دارید. 
شخصیت‌های مختلفی در Injustice 2 طراحی شده‌اند؛ هریک از آن‌ها با دو نوع قدرت فراانسانی و مهارت‌های اکتسابی به نبرد با حریف می‌روند. هرکدام از کاراکترهای بازی بی عدالتی 2  قدرت منحصربه‌فردی دارند. این موضوع باعث شده دست شما برای انتخاب شخصیتی قدرت‌مند در گیم، باز باشد. 
مبارزه‌های بازی بی عدالتی 2  در محیط‌های عجیب‌وغریبی انجام می‌شود. گاهی در موزه کنار آثار باستانی و گاهی در ساختمانی متروکه به مبارزه خواهید پرداخت. تنوع محیط بازی، Injustice 2 را از یکنواختی خارج کرده و شما را غافلگیر می‌کند. یکی از نقاط قوت این بازی، گرافیک بالا و حرفه‌ای آن است. همه کاراکترهای بازی به‌خوبی طراحی شده‌اند و جزئیات ظاهری و مهارتی آن‌ها درطول بازی، شما را به‌وجد می‌آورد.
هنگام بازی کلیدهایی برای حرکت شخصیت بازی به جهت‌های مختلف طراحی شده است. علاوه‌براین کلیدهایی برای حمله و اجرای فنون رزمی هم در Injustice 2 وجود دارد. قدرت فراانسانی شخصیت‌ها فراموش نشده؛ برخی از کلیدهای کنترلی بازی هم به اجرای این حرکات مانند پرواز، تابش لیزر، قدرت بدنی زیاد، سرعت فوق‌العاده و... مربوط می‌شود.

حالت‌های مختلف بازی بی عدالتی 2

شما می‌توانید به دو روش، این بازی را اجرا کنید. در بازی تک نفره شما با ربات بازی Injustice 2 مبارزه خواهید کرد.  یکی از شخصیت‌های بازی به‌شکل کاملا تصادفی انتخاب می‌شود و شما باید او را ضربه‌فنی کنید. معمولا در این حالت از بازی، شخصیتی قدرت‌مند با مهارت‌های شگفت‌انگیز روبه‌رویتان قرار می‌گیرد. به‌همین دلیل مود تک ‌نفره بازی بی عدالتی 2  چندان عادلانه به‌نظر نمی‌رسد.
در حالت دیگر از این بازی مبارزه‌ای، شما با یکی دیگر از بازیکنان Injustice 2 به نبردی هیجان‌انگیز می‌پردازید. عامل اصلی موفقیت در مبارزات دوبه‌دو، توانایی استفاده از دکمه‌های کنترلی بازی، سرعت عمل و ارتقای مهارت‌های هریک از کاراکترهاست. برای انجام این حالت از بازی، حتما باید به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید.

کاراکترهای مختلف بازی Injustice 2

همان‌طور که شرکت سازنده Injustice 2 وعده داده بود، در این بازی شخصیت‌های مختلفی در نقش قهرمان یا ضدقهرمان حضور دارند. گذشته هریک از آن‌ها باعث جذابیت بیشتر Injustice 2 می‌شود. شخصیت‌های این بازی، قدرتی ماورایی و عجیبی دارند که پوزه دشمن را به خاک می‌مالد. 
در این بخش به معرفی چند نفر از این شخصیت‌ها می‌پردازیم. در این بازی هیجان‌انگیز شخصیت‌هایی مانند رابین، واند وومن، آکوآمن، سوپرگرل، کاپیتان کلد، کت وومن، دکتر فیت، گرین لانتر، هارلی کوئین، بلک آدام، بلو بیتل، گوریلا گرود و... ایفای نقش کرده‌اند.

سوپرمن

این ابرقهرمان شگفت‌انگیز اهل کره‌‌ی زمین نیست. او در سیاره کریپتون به دنیا آمد و برای ادامه زندگی به خانواده‌ای کشاورز در زمین سپرده شد. او پس از انتخاب شهر متروپولیس برای زندگی، شغل خبرنگاری را در روزنامه دیلی پلنت انتخاب کرد. با انتخاب لقب سوپرمن و انتشار اخبارش در روزنامه‌های شهر، محبوبیتی غیرقابل تصور به‌ دست آورد. 
او دشمنان سرسختی دارد که رویای کشتن سوپرمن را در سر می‌پرورانند. Atlas، atomic skull و brainiac از معروف‌ترین دشمنان او هستند. قدرت ماورایی سوپرمن به او اجازه می‌دهد بالاتر از هر چیزی پرواز کند.گاهی از چشمان او لیزری می‌تابد که در عرض چند ثانیه باعث نابودی دشمن می‌شود.

دد شات (dead shot)

این شخصیت ضدقهرمانی همراه پدر و برادرانش زندگی می‌کرد. گاهی پدر دد شات با تنبیه او و برادرانش، جو آرام زندگی‌شان را به‌ هم می‌ریخت. یک روز وقتی دد شات شاهد آزارو اذیت برادرش به‌ دست پدر بود، سعی کرد یک ‌بار برای همیشه از شر او راحت شود. او با اسلحه به پدرش حمله کرد؛ اما متاسفانه اشتباهی برادرش را کشت. 
این موضوع او را تحت‌تاثیر قرار داد و از او تیراندازی ماهر ساخت که هیچ‌کس توانایی مبارزه با او را ندارد. دد شات یکی از دشمنان بتمن است و ثانیه‌ای را برای ضربه به او تلف نمی‌کند. قدرت اصلی دد شات مهارت شگفت‌انگیز او در تیراندازی و داشتن تجهیزات حرفه‌ای کشت‌وکشتار است. او از عدسی سایبرنتیک برای افزایش دقت نشانه‌گیری و شلیک استفاده می‌کند.

بتمن

داستان قهرمانی بتمن با قتل والدینش جلوی چشمان او شروع می‌شود. بتمن از همان زمان تصمیم می‌گیرد برای ایجاد صلح در جهان و نابودی جنایتکاران تلاش کند. بتمن ویژگی فراانسانی ندارد و همه قدرت او در مهارت‌های اکتسابی و ابزارهای جنگی گران و منحصربه‌فردی خلاصه می‌شود که دراختیار دارد. 
بتمن همه دوران نوجوانی و جوانی خود را برای به ‌دست آوردن مهارت‌های رزمی، جاسوسی، کارآگاهی و... صرف کرده است. بتمن کابوس درجه یک شمار زیادی از ضدقهرمان‌ها در دنیای DC است.

جوکر

مگر می‌شود از بتمن اسم برد، اما به جوکر اشاره نکرد! این شخصیت دیوانه یکی از محبوب‌ترین ضدقهرمان‌های DC است. لبخند معروف جوکر یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های او به ‌حساب می‌آید. او به‌عنوان مهندسی حرفه‌ای در کارخانه تولید مواد شیمیایی کار می‌کرد؛ اما تصمیم گرفت از این شغل بیرون آمده و در حرفه دیگری مشغول باشد. 
جوکر علاقه زیادی داشت به کمدینی محبوب تبدیل شود؛ اما متاسفانه کسی او را جدی نمی‌گرفت. درنهایت یک روز جوکر همراه تعدادی از خلافکارها به قصد دزدی، وارد کارخانه تولید مواد شیمیایی می‌شوند؛ اما بتمن جلوی آن‌ها را گرفته و با جوکر مبارزه می‌کند. در این ‌میان همسر جوکر اشتباهی می‌میرد و او کینه‌ای عمیق از بتمن به دل می‌گیرد. مهارت‌های جوکر به قدرت رهبری، فرماندهی و تیراندازی او مربوط می‌شود.

نصب بازی Injustice 2

اگر معمولا گوشی همراه شما فضای چندانی ندارد، بهتر است با انتقال یا حذف فایل‌ها، حافظه موبایل را برای نصب بازی Injustice 2 آماده کنید، چرا که این بازی یک گیگابایت حجم دارد. البته نباید از حجم این بازی تعجب کرد؛ زیرا گرافیک بالا، افکت‌های صوتی و تصویری هیجان‌انگیز و خلق شخصیت‌های مختلف برای مبارزه‌ای نفس‌گیر منجر به ساخت بازی با حجم زیاد می‌شود. هرکسی که به بازی‌های اکشن علاقه دارد، می‌تواند بازی Injustice 2 را دانلود و نصب کند. البته انجام این بازی به کودکان زیر 10 سال توصیه نمی‌شود.
اگر از تماشای فیلم‌های قهرمانان DC لذت می‌برید، به‌احتمال زیاد از وقت‌گذرانی با Injustice 2 هم خوشتان خواهد آمد. این بازی مبارزه‌ای، نبردی میان شخصیت‌های DC را نشان می‌دهد؛ همه کاراکترهای قهرمان و ضدقهرمان در بازی بی عدالتی 2 طراحی شده‌اند.

سوالات متداول

چه کسانی مخاطب اصلی بازی Injustice 2 هستند؟ 

هرکسی که شیفته بازی‌های مبارزه‌ای است، می‌تواند مخاطب بازی Injustice 2 باشد. هرچند انجام این بازی برای کودکان زیر 10 سال مناسب نیست.

برای نصب این بازی به گوشی با سیستم‌عامل قدرت‌مند نیاز است؟ 

بازی Injustice 2 در هر گوشی اندرویدی اجرا می‌شود. البته باید توجه داشته باشید این بازی برای نصب و اجرا، به یک گیگابایت از فضای داخلی موبایل شما نیاز دارد.

آیا بازی بی عدالتی 2 آنلاین است؟ 

برای شرکت در مبارزات دوبه‌دو با یکی از بازیکنان، به اینترنت پرسرعت نیاز دارید. اگر می‌خواهید حالت تک نفره Injustice 2 را اجرا کنید، در حالت آفلاین هم امکان بازی خواهید داشت.
نظرات کاربران - ۷۱۱ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ناشناس
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۱
بازی خیلی خوب و جذابیه عین بازی خود کنسول هستش و فقط یه بدی داری ۳تا قهرمان بهت جایزه میده ولی بقیه رو باید خودت باز کنی و خیلی سخت باز میشه بهرحال بازی خیلی خفنیه تو بازی قبل اینکه مبارزه کنین فیلمشو نشون میده واقعا باحاله پیشنهاد میکنم نصبش کنین پشیمون نمیشید
Darkstylegame
Darkstylegame
۱۴۰۱/۰۲/۱۳
خیلی بازی خفنی هست حتما دانلود کنید دانلود نکنید از دست‌ رفته
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۳/۱۴
عالی