استراتژی فروش به روش گرگ وال استریت

استراتژی فروش به روش گرگ وال استریت

نسخه ￾瘀㐀⸀ 
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۶۵
مگابایت
حجم

به نام خداوندی که انتهای علم بی انتهاست ...آقای جردن بلفورت ، که همه ی ما آن را در فیلم سینمایی ((گرگ وال استریت)) با بازی لئوناردو دی کاپریو ، می شناسیم ، شخصیتی جهانی و بسیار موفق است که استراتژی و راه و روش موفقیت خود را در زمینه ی فروشندگی ، در کتابی تحت عنوان Way of the wolf : straight line selling به طور کامل بیان کرده است .طبق بیانات آقای بلفورت ، کسی که به طورکامل مطالب این کتاب را بیاموزد و به کار بگیرد ، توانایی آن را دارد تا نفت را به اعراب ، گوشت را به خاخام های یهود و یخ را به اسکیمو ها بفروشد !!!! بنا بر عقیده ی ایشان ، میزان درآمد هر شخص ، بسته به میزان حرفه ای بودن شخص ، در ارائه ی خدمات و کالای خود است .فرقی ندارد کارمند یا کارآفرین باشید !! آشپز و یا معلم باشید !! دانشجو و یا فارغ التحصیل باشید !! پانزده بیست و یا شصت ساله باشید !!

همه ی ما فروشنده ایم ، فرقی ندارد ! از آموزگاری که علم خود را می فروشد ، از مغازه دار هایی که کالای مورد نیاز ما را می فروشند تا آن شخصی که خدماتی را ارائه میدهد ، همگی ما به نوعی فروشنده ایم !!این کتاب فارغ از تمایزات جنسیتی ، سن ، میزان تحصیلات ، میزان آگاهی و اطلاع از علم و هنر فروشندگی و جایگاه اجتماعی و شغلی ، شما را به مسیر درستی از موفقیت هدایت می کند .

.ما این افتخار را داریم که برای اولین بار در ایران ، این کتاب را به زبان شیرین پارسی ترجمه و در اختیار هم وطنان عزیزمان قرار دهیم !اپلیکیشن پیش رو ، که نسخه ی الکترونیک از کتابی با همین عنوان هست ، به عنوان جامع ترین کتاب روانشناسی موفقیت ، تمام جنبه های آموزشی مورد نیاز را اعم از (آموزش هایی برای داشتن ذهن باز و آماده ، قدرت برقراری ارتباط موثر ، علم فروشندگی ، هنر تبلیغات ) را در بر گرفته و به زبانی ساده مطالب را منتقل می نماید .امید آن را داریم که این کتاب ، چراغ روشنی باشد تا مسیر تاریک و نا مشخص موفقیت را به کمک آن ، راحت تر بپیمایید .

نویسنده : Belfort,Jordanمترجمان : علیرضا محسنی ، مقداد برزوییانتشارات بهار سبزشماره شابک : 5-17-6829-622-978شماره کتابشناسی ملی : 5984141

logo-enamad logo-samandehi