تقویم سپاسگزاری

تقویم سپاسگزاری

Version 1.01
10
Active installs
Books & Reference
Category
7
MB
Size

اپلیکیشن "سپاسگزاری" چکیده تقویم گونه ای از کتاب معجزه سپاسگزاری نوشته راندا برن است. این چکیده به صورت یک تقویم 28 روزه تدوین شده است که با راه اندازی و نصب برنامه و تنظیم یک ساعت یادآوری, در یک دوره 28 روزه هر روز یا شب ساعت مشخصی یکی از موضوعات زندگی مان برای سپاسگزار بودن را به ما یادآوری میکند. بزرگترین حسن این اپلیکیشن در مقایسه با سایر محتواهای موجود در مورد این کتاب, خلاصه مفید, زمان کم مورد نیاز, امکان یادآوری روزانه و نهایتا تبدیل شدن سپاسگزاری به یک عادت روزانه است. طوری که با تکرار مجدد آن تاثیر نگرش مثبت خود بر محیط پیرامون و زندگی تان غیر قابل انکار خواهد بود.


اپلیکیشن سپاسگزاری با هدف تبدیل سپاسگزاری به یک بخش روزانه زندگی تدوین و تهیه شده است.

وقتی زندگی ام به طور مستقیم از کتاب معجزه سپاسگزاری راندا برن تاثیر گرفت تصمیم گرفتم این کتاب و تمرینات روزانه اش را به صورت متوالی و همیشگی انجام دهم. تفاوت نتایج کارها و حال خوبم وقتی روی تمرینات این کتاب متمرکز بودم با زمانی که مانند 95 درصد مردم جامعه دل مشغول روزمرگی بودم و احساس شکرگزاری نداشتم آنقدر زیاد بود که دیگر خودخواهانه و بخاطر این نتایج متفاوت میخواستم ادامه دهم.

کتاب را خلاصه کردم تا هر روز با صرف کمتر از سه چهار دقیقه زمان اول صبح و آخر شب بتوانم ازین انرژی مثبت استفاده کنم

این خلاصه ها تبدیل به یک تقویم روزانه شد. هر روز با روشن کردم کامپیوترم فایل مربوطه را مطالعه میکردم. تا اینکه تصمیم گرفتم این چکیده ها را بصورت یک اپلیکیشن درآورم تا دقیقا به شکل یک تقویم 28 روزه و همیشه تکرار کنم. هر لحظه در دسترس باشد و هر روز سپاسگزار بودن را به من یادآوری کند.

در این اپلیکیشن میتوانید تمرینات 28 روزه و آموزه های زیبای راندا برن را در قالب یک تقویم روزانه انجام دهید و هر بار با تمام شدن 28 روز, مجددا اپلیکیشن را راه اندازی کنید.

امیدوارم مانند من زندگیتان به دو نیمه که نیمه دوم بسیار روشن تر از نیمه قبل باشد تبدیل شود.

logo-enamad logo-samandehi