دانا
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم


«دانا» این امکان را می‌دهد به محتواهای آموزشی متنوع، معتبر و تعاملی در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشید و با انتخاب دوره‌های آموزشی دلخواه، یادگیری آسان و مفید را تجربه کنید.
«دانا» یک زیرساخت مطمئن و پایدار در حوزه آموزش کشور است که محتوای با کیفیت در حوزه های مختلف را عرضه می کند . با توجه به نیاز روزافزون کشورمان در حوزه روزآمد سازی شیوه‌های آموزشی، بی‌تردید ابزارهایی همچون سایت و اپلیکیشن نیز می توانند وارد عرصه آموزش های ساده و متنوع شود. در حضور رقبای قدرتمند و در شرایطی که شما کاربر گرامی علاقه‌ی روزافزونی به تنوع و جذابیت برنامه‌های موبایل پیدا می‌کنید، در کنار تولید و عرضه برنامه‌ های سرگرم کننده ارائه‌ی محتواهای آموزشی دریچه جدیدی به سوی شما می گشاید و از سوی دیگر ایجاد فضای تعاملی مخاطبان منفعل را به افرادی فعال تبدیل می کند. 


دسترسی به محتوای آموزشی متنوع قطعاً جذاب و کارآمد است؛ چراکه می توانید در حوزه های مختلف زندگی، با کم‌ترین زحمت به ویدیوهای آموزشی در تمام زمینه ها دسترسی داشته باشید، بنابراین توسعه‌ی درگاه‌های دسترسی به گستره‌ی غنی‌تری از محتواهای آموزشی، با استفاده از قابلیت‌های اینترنت، به‌شدت مورد نیاز شماست ــ به شرطی که محصول نهایی با کیفیت قابل قبول و استاندارد عرضه شود.


یکی از نیازهای شما مخاطب گرامی دسترسی راحت به محتواهای آموزشی است که یاد گیری سریع و آسان را برایتان فراهم کند و همیشه و به راحتی در دسترستان باشد. هدف مهم «دانا» بعنوان اولین دامنه آموزش نامحدود در ایران، ایجاد تعامل با شماست، بنابر این امکان ثبت‌نام و ورود با نام کاربری و گذرواژه قابل تعریف است.


امکان کامنت‌گذاری، تبادل نظرات، اشتراک‌گذاری، و امکانات مفید دیگر در بخش‌های مختلف نیز وجود دارد. سامانه آموزشی «دانا» قابلیت ارائه‌ی محتواها در قالب ویدئوهای کوتاه را دارد. در کلیه‌ی بخش‌ها امکان جست‌وجو بر اساس کلیدواژه‌های مختلف قابل تعریف است تا بتوانید سریع و آسان به هدف خود برسید و نیاز آموزشی خود را تامین کنید. حالا از آموزش مجازی لذت ببرید.
2332517

با دانا از آموزش ویدیویی لذت ببرید.


logo-enamad logo-samandehi