الفبای تیونینگ

الفبای تیونینگ

نسخه ۳.۰.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

تجربه سری بازی‌های کامپیوتری جنون سرعت، سری فیلم‌های سریع و خشن و یا ملاقات غیرمنتظره با یکی از این هیولاها در خیابان! فرقی نمی‌کند چه اتفاقی اولین جرقه علاقه به تقویت اتومبیل را در شما روشن کرده است، شما به دنیای هیجان‌انگیزی وارد شده‌اید که خروج از آن ممکن نیست! پس کمربندها را سفت ببندید و با مطالعه بیشتر، از دنیای تیونینگ لذت ببرید!


توان و گشتاورهای سرسام‌آور، رکوردهای وحشتناک، خطوط بدنه تحسین‌برانگیز، حس قدرت و خاص بودن و در یک کلام، به خدمت گرفتن فناوری و هنر برای ایجاد هیجان! برای تیونینگ به تعداد تیونرهای جهان تعریف وجود دارد. عده‌ای آن را در تقویت موتور می‌بینند و عده‌ای دیگر صرفاً در تغییر چهره اتومبیل. عده‌ای نیز با ارتقا سیستم صوتی و رینگ‌ها، خود را در رده تیونرها قلمداد می‌کنند! بی‌شک تیونینگ هنر-صنعتی گسترده است که با به چالش کشیدن دانش و خلاقیت تیونرها، به دنبال ترشح هرچه بیشتر آدرنالین در حین رانندگی است!


این اپلیکیشن همان‌طور که از نام آن پیداست به اصول، مقدمات و تعاریف تیونینگ پرداخته و این مطالب را در دسته‌بندی‌های دقیق و مشخص به همراه تصاویر جذاب ارائه می‌کند. در ارائه مطالب سعی شده نکات کلیدی هم چون چگونگی عملکرد قطعات، تأثیرات مثبت و منفی هر تغییر، خطرات احتمالی و نکات ایمنی و هم‌چنین اطلاعات تولیدکنندگان مطرح، برجسته و از مطالب اضافه پرهیز شود. به بیان دیگر آنچه پیش روی شماست عصاره‌ی اطلاعات تیونینگ است که برای هر شخصی با هر میزان دانش تیونینگ، مفید خواهد بود.


- معرفی سبک‌های مختلف رانندگی حرفه‌ای شامل درگ، دریفت و ...


- تقویت شاسی و بدنه با استرس بار، بادی کیت و ...


- معرفی فنر، کمک‌فنر، طبق و بوش‌های مسابقه‌ای برای تقویت سیستم تعلیق


- بررسی راه‌های مکانیکی و الکترومکانیکی برای تقویت سیستم جرقه‌زنی


- تیونینگ اجزا تنفس اتومبیل شامل توربوشارژر، سوپرشارژر، بلوآف، ناس و ...


- تقویت سرسیلندر، سوپاپ، میل‌لنگ، شاتون و ... برای بهبود عملکرد موتور


- معرفی برترین موتورهای مورداستفاده تیونرها


موارد اشاره‌شده گوشه‌ای از مطالب الفبای تیونینگ است که با دقت بسیار جمع‌آوری، ترجمه، بازنویسی و با تصاویر جذابی همراه شده است. با این حال خواهشمندیم چنانچه مطلبی را نادرست یافته یا جای مطلبی را در اپلیکیشن خالی دیدید، آن را با ما در میان بگذارید؛ ما با شما کامل می‌شویم. به امید آنکه تلاش ما مورد رضایت شما نازنینان قرار گیرد.


 


گروه نرم‌افزاری وکا


 


منابع:


Hks.com
Greedy.com
Msd.com
tuningtalk.com
1car.ir
Edelbrock.com
Turboneticsinc.comنظرات کاربران

ارش
۱۳۹۶/۰۳/۱۱
بسیار عالی
مهدی
۱۳۹۶/۰۳/۲۴
خیلی عالیه دمت گرم ولی اگه قسمت هایه پولیش رایگان بودن خیلی بهتر بود😀😀
کاربر بی‌نام
۱۳۹۶/۰۱/۰۴
چرا همشو نمی زارین یک لطفی کنید قسمت پولی رو رایگان کنید
Aria
۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خیلی کامله و مفید و شسته رفته اما خیلی چیزاش پولیه
سعید f1
۱۳۹۶/۰۱/۱۸
good like