ورق | بانک محتوای آموزشی

ورق | بانک محتوای آموزشی

نسخه ۲.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

ورق: بانک محتوای آموزشی


هوشمند یاد دهید، هوشمند یاد بگیرید و هوشمند همراه باشید


ورق برنامه ای کمک آموزشی با هدف پیشرفت دانش آموزان در یادگیری و تحصیل به شیوه ای نوین و خلاق شما را تا پایان تحصیل همراهی می کند.


این برنامه نه تنها برای دانش آموزان مفید است بلکه برای معلمان و اولیا نیز دارای مزایای فراوانی می باشد. کسب دانش و تجربه و استفاده از معلومات دیگران و مهم تر پیشرفت آموزشی به عنوان یک دوست و کمک یار هوشمندانه همراه دانش آموزان، معلمان و اولیاست.


ورق تجربه چندین سال تدریس معلمان کشوری را جمع آوری کرده و به راحتی در اختیار شما قرار داده است.


میدونستی اپلیکیشن ورق تدریس های صفحه به صفحه تمامی کتاب ها و دروس رو داره؟


- میدونستی نمونه سوال، پیک آدینه برای تمامی هفته ها و ماه ها برای تمامی پایه ها و کتاب ها به طور منظم داره؟


- میدونستی تمامی آزمون های آنلاین و بعضی فایل های مهرماه تو ورق رایگانه؟


ویژگی های اپلیکیشن ورق:


*عدم نیاز به معلم خصوصی: برنامه ورق به عنوان معلم خصوصی 24 ساعته در خدمت شماست و کتاب های درسی را هر چند بار که بخواهید به شما آموزش میدهد و والدین را از صرف هزینه زیاد جهت معلم خصوی مادام العمر بی نیاز می کند


* افزایش تجارب معلمان: تدریس دروس توسط بهترین معلمان کشور صورت گرفته است و معلمان و دانش آموزان با ستفاده از این امکان می توانند تجارب و یادگیری خود را افزایش داده و همیشه بروز باشند.


*بی نیاز کردن معلمان از طرح سوال و پیک آدینه: معلمان  با استفاد از بخش نمونه سوالات و پیک آدینه که قابلیت دریافت در قالب pdf را دارد می توانند صرف جویی در وقت خود جهت طراحی سوال نمایند و به راحتی از دانش آموزان از یک کتاب یا چندین کتاب در کمترین زمان  امتحان بگیرند.


* سنجیدن پیشرفت تحصیلی : والدین، معلمان و حتی دانش آموزان می توانند با استفاده از آزمون های آنلاین ، نمونه سوالات و پیک آدینه میزان پیشرفت تحصیلی خود را سنجیده و با نقاط ضعف و قوت خود و دانش آموزان آشنا شوند.


* طراحی دقیق سوالات: سوالات به گونه ای طراحی شده است که به تمام محتویات کتاب پرداخته و اهداف آموزشی و استانداردهای طراحی سوال رعایت شده است و دانش آموز با استفاده از آن می تواند در سنجش یادگیری از طرف معلم و مدرسه نمره ای بسیار عالی را کسب کند.


* تدریس صفحه به صفحه : ورق اولین نرم افزار ارایه تدریس دروس به صورت صفحه به صفحه می باشد که با استفاده از این تدریس های آموزشی(صدا) بر یادگیری دروس به هر مرتبه که نیاز باشد در خانه و مدرسه بدون هزینه و وقت زیاد، افزود.


* استفاده فایل های آموزشی خریداری:  استفاده فایل های آموزشی بعد از خرید فقط برای کاربری که فایل رو خریداری کرده امکان پذیر میباشد و کپی برداری به هر نحوی و ارسال به غیر، غیر قانونیست.


* تکرار درس ها و تدریس ها و افزایش یادگیری: با مرور چندباره درس های مختلف بر یادگیری خود بیفزایید


* فایل ها و آزمون های رایگان: شما در اپلیکیشن ورق با تخفیف ها و فایل های رایگانی مواجه خواهید.


* انجام مجدد آزمون ها و دانلود در صورت پاک شدن فایل های خریداری شده


* رابط کاربری روان و چشم نواز : دسته بندی کتاب ها بصورت مقطع تحصیلی و امکان درج پیشنهاد و انتقاد برای هر درس و سوال با قابلیت لایک کردن مطالب مورد پسند.


* جستجوی پیشرفته مطالب با امکان فیلتر کردن


* دریافت و مشاهده کتاب های درسی به صورت رایگان و جلو گیری از هزینه زیاد جهت خرید کتاب


* پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین


سوالات متداول:


- آیا پرینت نمونه سوالات و پیک ها امکان پذیراست و از چه طریقی؟


بله. بعد از دانلود موفق، فایل مورد نظر در پوشه varagh ذخیره شده. بعد از استخراج پرینت بگیرید.


- چرا از این نرم افزار استفاده کنم؟


این نرم افزار نسبت به نرم افزار های مشابه با قیمتی بسیار پایین تر و دارای امکانات و تخفیف های زیادتری که در نرم افزار های دیگر وجود ندارد، میباشد.


- نمونه سوالات به چه شکل هست؟


نمونه سوالات  به صورت چهار گزینه ای و تشریحی و توسط معلم متخصص همان درس طراحی شده و در قالب pdf  ارائه می گردد. نمونه سوالات هر ماه بروز رسانی می شود و جدیدترین سوالات به طور منظم قرار داده می شود.


پیک آدینه چیست؟


پیک آدینه یا پیک جمعه مجموعه از سوالات جمع آوری شده از تمامی کتاب ها که در طول هفته یا ماه خوانده ای می­باشد و در قالب pdf  هر جمعه منتشر می شود.


- تدریس دروس به چه شکل هست؟


دروس به وسیله برترین معلمان کشور و به صورت صفحه به صفحه و درس به درس تدریس می شود و نیازی به گرفتن معلم خصوصی یا خرید سی دی های جورواجور نیست.


نحوه کسب امتیاز به چه شکل است؟


کسب امتیاز با پرکردن مشخصات ، دعوت از دوستان ، فعال بودن کاربر(عدم لغو نصب برنامه) و خرید به دست می آید.

logo-enamad logo-samandehi