زیارت امین الله

زیارت امین الله

Version 3
+100
Install
Religious
Category
2 MB
Size
زیارت امین الله

زیارت امین الله

yekta system hooshmand
Version 3
+100
Install
Religious
Category
2 MB
Size

Images

Introduction

More Info

ما در برنامه دعای زیارت امین الله سعی کرده ایم متن کامل دعای زیارت امین الله  به همراه صوت کامل  با صدای استادفرهمند و چند تن دیگر  را فراهم کنیم . شما با دانلود دعای زیارت امین الله صوتی میتوانید به ترجمه فارسی دعای زیارت امین الله  دسترسی داشته باشید . اپلیکیشن دعای زیارت امین الله با انواع فونت های خوانا و قابلیت تغییرنوع و اندازه فونت در اختیار شما است . شما با دانلود اپ دعای زیارت امین الله در موبایل خود می توانید با فضیلت ها و خواص دعای زیارت امین الله نیز آشنا شوید .

یک بار صوت های موجود در برنامه را دانلود می نمایید و در دفعات بعد نیازی به دانلود صوت نخواهید داشت .

این برنامه دارای حالت شب و روز که مناسب جهت مطالعه در نور های مختلف است . ما سعی کردیم این برنامه را در ورژن فوق العاده کم حجم منتشر کنیم . سعی بر آن داریم تا سری کاملی از دعا ها را به مرور منتشر نماییم


برآن شده ایم که مجموعه ای از ادعیه و زیارات با فضیلت را تحت نرم افزارهای کاربردی اندروید دراختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا اطلاعات کاملی از هریک از ادعیه را برایتان فراهم آوریم و با بروزرسانی مداوم آنها امکانات و محتوای پربارتری را تولید نمائیم، شما نیز با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این امر خداپسندانه یاری دهید.

نسخه ای که پیش روی شماست، شامل امکانات زیر می باشد:

1. متن درشت و خوانای دعای زیارت امین الله به همراه ترجمه فارسی آن

2. امکان دریافت فایل صوتی دعای زیارت امین الله با سه صدای مختلف

3. تاریخچه و معرفی دعای زیارت امین الله

4. فضائل و خواص دعا زیارت امین الله

User Reviews - 1 Rates
1 from 5
5
4
3
2
1