داستان تاج و تخت - استراتژی آنلاین

داستان تاج و تخت - استراتژی آنلاین

نسخهٔ ۱.۲.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۲۹۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ فروردین ۱۴۰۱
داستان تاج و تخت - استراتژی آنلاین

داستان تاج و تخت - استراتژی آنلاین

Medrick FZE House
نسخهٔ ۱.۲.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۲۹۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ فروردین ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

توجه: با توجه به اختلالات اینترنتی اخیر ، لطفا حتما از یک اینترنت ثابت (Wifi-وای فای) استفاده کنید تا بهترین تجربه ممکن را از بازی کردن کسب نمائید.


پادشاه سرزمین خودتان باشید و نبرد امپراطوری بر سر تاج و تخت را تجربه کنید! علاقمندان بازی‌های کلش، این بازی برای شماست. جنگ، نبرد، پادشاهی، بازی قلعه همه در یک بازی با نام داستان تاج و تخت نهفته شده است.

امپراتوری خود را در کنار وزیران خردمند مدیریت کنید و وارثان خود را پرورش دهید!

مجموعه ای خیره کننده از گنج ها را جمع آوری کنید. سرگرمی بی پایان در انتظار است!

"داستان تاج و تخت"، یک بازی آنلاین استراتژیک و شبیه سازی از زندگی پادشاهی یک سرزمین پهناور است. شما به عنوان پادشاه سرزمین، تمامی جنبه های خانواده های سلطنتی را تجربه خواهید کرد، اعم از: داستان های پراحساس درباری، توطئه ها و اتحادها، سیاست های خصمانه و نبرد قاطعانه و سیاست گذاری و خردورزی!

پس با درایت پادشاهی کن و قلمرو خودت رو توسعه بده و در نهایت پادشاهی شو که همگان حسادت آن را داشته باشند!

★★★ ویژگی های بازی استراتژی داستان تاج و تخت★★★

● سرورم! نیروهای تحت کنترلت رو پیدا کن:

شوالیه های نمونه، مبارزان ترسناک، پیشکاران وفادار، استراتژیست های باهوش. پیشنهاد شما چیه، سرور من؟ بذارید اونها به شما کمک کنن.

جنگجویان نخبه رو استخدام کنید و ارتش خودتون رو بسازید! تحت رهبری قوی شما، امپراتوری شما روز به روز رشد خواهد کرد و در نبرد امپراطوری پیروز خواهید شد. در جنگ قبیله‌ای برنده باشید.

● سرورم! پادشاهی خود رو داشته باش :

بر شورای خود نظارت و به امور پادشاهی رسیدگی کن، احکام لازمه را صادر و شکوفایی پادشاهی خودت رو ببین. منابع ضروری مانند پول، غذا و سربازان رو  برای توسعه پادشاهی مدیریتشون کن. قدرت خودت رو برای مقاومت در برابر دشمنانی که جرات حمله به شما رو دارن تقویت کن و بهشون نشون بده که پادشاه کیه!

● سرورم! قدرت در ایجاد اتحاد و کار تیمی‌ست:

با سایر پادشاهانی که نزدیکت هستن، دست به دست هم بده تا پادشاه پادشاهان شوی. اتحاد ناگسستنی با دوستان خودت بساز تا با سایر رقبا از سایر کشورها در جهان بجنگی.

● سرورم! تسخیر سرزمین های بیشتر به گسترش امپراطوری ات کمک میکند:

مسیر شما بسوی تاج و تخت بدون چالش نخواهد بود. استراتژی و توانایی خود را در ویژگی های بازی یک نفره و بازی تن به تن به چالش بکشید. برای افتخار، برای شکوه و برای پادشاهی، ارتشت رو هدایت کن تا دشمن رو خرد و نابود کنی و به تسلط همه جانبه به اونها برسی!

● سرورم! یک سلسله سلطنتی پهناور ایجاد کنید:

فرزندان خود را بزرگ کنید و ازدواج شان را ترتیب دهید تا مطمئن شوید که نسب و نژاد شما برقرار و موفق خواهد بود. پشت هر پادشاه موفق یک خانواده قوی و با درایت قرار گرفته است.

آیا شما کسی هستید که برای دفاع از مردم و سرزمین خود قدم پیش خواهید گذاشت؟

آیا شما کسی هستید که از هرچه دارید برای دفاع از سرزمین خود میگذرید؟

آیا شما کسی هستید که قدرت امپراطوری را دوباره تقویت می کنید؟

سرورم!  افسانه شما از همین حالا شروع می شود ... اگر به strategic games و بازی‌های کلش علاقمند هستید، همین الان بازی استراتژی داستان تاج و تخت رایگان دانلود کنید و بقیه رو به چالش بکشید.


کانال تلگرام بازی:

https://t.me/+U7zoS9zXprBOtxI7

نظرات کاربران - ۶،۰۳۲ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Abbas
Abbas
۱۴۰۱/۰۲/۲۱
چخبره اقای سازنده یعنی چی قیمت بسته هارو بردی بالا همچی گرون شده توام گرون کردی عقب نمونی؟ دلخوش کرده بودیم به یه بازی زدی خراب کردی چه دلیلی داشت بسته هارو گرون کنی؟ برگردون خواهشا قیمتارو
hime
hime
۱۴۰۱/۰۷/۰۱
موقع به روز رسانی از ۸۰ درصد به بعد سرعت دانلودش خیلی ضعیف میشه الان دو ساعته وایسادم هنوز پر نشده:/
ورور
ورور
۱۴۰۱/۰۸/۱۱
اصلا ببینید رو این بازی پول خرج نکنید یه سری هستن با تقلب باگ میزنن میان بالا هیچ کدوم ننیتونید رقابت کنید هیچکیم پاسخگو نیست اصلا من بعده اینکه نزدیک ۲تا۳ملیون رو بازی پول خرج کردم فهمیدم چه اشتباهی کردم بعدشم هرچی به هرکی پیام میدی هیشکی پاسخگویه سوالت نیست حتی ایمیل بازیه بی صاحب و بی درو پیکریه