لیگ پادشاهان

لیگ پادشاهان

نسخه ۱.۵۲
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۵۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

لیگ پادشاهان یک بازی استراتژی MMO است که در مدت کوتاهی که از عرضه آن گذشته توانسته صدها هزار بازیکن از سراسر دنیا به خود جلب کند. با آموزش سربازان در رده‌ها و کلاس‌های مختلف، توسعه تکنولوژیکی، ارتقای تولیدات، حکمرانی خود را گسترش دهید و در جنگ‌های PvP و جنگ‌های اتحاد شرکت کنید. با کمک به توسعه قاره‌ها پاداش‌های بزرگی کسب کنید. استراتژی، دیپلماسی و تاکتیک‌های نظامی شما در اینجا حرف اول را می‌زند!

 

برای یک استراتژی واقعی آماده‌اید؟

 

 ⚔️ استراتژی شما اینجا آغاز میشود

محدودیتهای منابع، زمان و فاصله‌ها باعث می‌شود تاکتیکهای زیرکانه، بینش نافذ و تصمیم‌ گیری‌های سریع شما بیش از هر زمان دیگری در میدان نبرد بدرخشد. کنترل کمتر جزئیات ریز با استراتژی‌های بیشتر. به هنر جنگ خوش آمدید!

 

⚔️گنجینه شما همانند یک افسون عمل می‌کند

گنجینه‌های منحصر به فرد در انتظار شجاع‌ترین رهبران هستند. این آثار جادویی از زمان باستان به دست آمده‌اند. اگر تمام تکه‌های این گنجینه‌ها را جمع کنید، می‌توانید قدرتهای جادویی عظیمی را به دست آورید و استفاده کنید.

 

⚔️با نیروهای دیگر به اتحاد غالب بپیوندید

مجموعه کاملی از ویژگی‌های اتحاد به بازیکنان امکان میدهد که با هم رشد کنند: چت اتحاد با عملکرد ترجمه داخلی، نقش‌های افسری، تحقیقات اتحاد، هدایا و چیزهای دیگر! اتحادها میتوانند با هیولاها بجنگند، موقعیتهای مناسب را برای تثبیت قدرت خود تصرف کنند و با همکاری اعضا دستاوردهای گروهی را باز کنند.

 

⚔️محاصره معبد

به همراه اتحاد خود بجنگید و کنترل معابد را به دست بگیرید. با سایر اتحادها رقابت کنید و از برترین تاکتیک‌ها برای تسخیر معبد استفاده کنید. بلندپایه‌ترین معابد را تصرف کنید و کنترل مناطق پیرامون را به دست بگیرید. شاهکارهای شما تا مدتها در خاطره‌ها خواهد ماند.

 

⚔️ایجاد دموکراسی

با رای‌گیری شفاف و روند حکمرانی دموکراتیک همیشه نظر شما به گوش می‌رسد. به عنوان یک شهروند و یا مالک قاره، شما اختیار صحبت کردن و مشارکت در تصمیم‌ گیری‌های مهم در مورد آینده اکوسیستم بازی خواهید داشت. به جامعه خودمختار خود، خوش آمدید.

 

با ما در ارتباط باشید:

L.kingdom@medrickfze.com

نظرات کاربران

Darth vader
۱۴۰۰/۰۸/۱۷
عالییییی
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۸/۲۶
عالی
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
عالی
مجی
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
عااالی
Alireza Hamidi
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
فوق العاده جذاب، به شدت پیشنهاد میکنم بیاید که با هم بازی کنیم
danial
۱۴۰۰/۰۸/۲۷
دوستان ، کسی اتحاد ایرانی سراغ نداره ؟
مهرشاد
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
😍😍🤩
زینب
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
wow
کوروش
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
دیگه از اینم خفن تر و بهتر ندیدم خدایی حتما نصب کنین
ملیسا
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
عالیییییییی حرف نداره خدای جدابیته واقعا راضی هستم پیشنهاد میکنم حتما برید و نصب کنید 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
کوروش
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
یک دنیا ممنون کارم راه افتاد
زینب
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
ماشالله ... دمت گرم ای ول داری
پارسا
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
نداریم ازاین بهتر عالیییه عالی😍😍😍😍😍