لیگ پادشاهان

لیگ پادشاهان

نسخهٔ ۲.۴۷
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۷۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
لیگ پادشاهان

لیگ پادشاهان

Medrick FZE House
نسخهٔ ۲.۴۷
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۷۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

توجه:  با توجه به اختلالات در گوگل پلی، برای ورود به بازی، حتما از سایر گزینه های ورود مانند استفاده از ایمیل، استفاده کنید.


لیگ پادشاهان یک بازی استراتژی MMO است که در مدت کوتاهی که از عرضه آن گذشته توانسته صدها هزار بازیکن از سراسر دنیا به خود جلب کند. با آموزش سربازان در رده‌ها و کلاس‌های مختلف، توسعه تکنولوژیکی، ارتقای تولیدات، حکمرانی خود را گسترش دهید و در جنگ‌های PvP و جنگ‌های اتحاد شرکت کنید. با کمک به توسعه قاره‌ها پاداش‌های بزرگی کسب کنید. استراتژی، دیپلماسی و تاکتیک‌های نظامی شما در اینجا حرف اول را می‌زند!

 

برای یک استراتژی واقعی آماده‌اید؟

 

 ⚔️ استراتژی شما اینجا آغاز میشود

محدودیتهای منابع، زمان و فاصله‌ها باعث می‌شود تاکتیکهای زیرکانه، بینش نافذ و تصمیم‌ گیری‌های سریع شما بیش از هر زمان دیگری در میدان نبرد بدرخشد. کنترل کمتر جزئیات ریز با استراتژی‌های بیشتر. به هنر جنگ خوش آمدید!

 

⚔️گنجینه شما همانند یک افسون عمل می‌کند

گنجینه‌های منحصر به فرد در انتظار شجاع‌ترین رهبران هستند. این آثار جادویی از زمان باستان به دست آمده‌اند. اگر تمام تکه‌های این گنجینه‌ها را جمع کنید، می‌توانید قدرتهای جادویی عظیمی را به دست آورید و استفاده کنید.

 

⚔️با نیروهای دیگر به اتحاد غالب بپیوندید

مجموعه کاملی از ویژگی‌های اتحاد به بازیکنان امکان میدهد که با هم رشد کنند: چت اتحاد با عملکرد ترجمه داخلی، نقش‌های افسری، تحقیقات اتحاد، هدایا و چیزهای دیگر! اتحادها میتوانند با هیولاها بجنگند، موقعیتهای مناسب را برای تثبیت قدرت خود تصرف کنند و با همکاری اعضا دستاوردهای گروهی را باز کنند.

 

⚔️محاصره معبد

به همراه اتحاد خود بجنگید و کنترل معابد را به دست بگیرید. با سایر اتحادها رقابت کنید و از برترین تاکتیک‌ها برای تسخیر معبد استفاده کنید. بلندپایه‌ترین معابد را تصرف کنید و کنترل مناطق پیرامون را به دست بگیرید. شاهکارهای شما تا مدتها در خاطره‌ها خواهد ماند.

 

⚔️ایجاد دموکراسی

با رای‌گیری شفاف و روند حکمرانی دموکراتیک همیشه نظر شما به گوش می‌رسد. به عنوان یک شهروند و یا مالک قاره، شما اختیار صحبت کردن و مشارکت در تصمیم‌ گیری‌های مهم در مورد آینده اکوسیستم بازی خواهید داشت. به جامعه خودمختار خود، خوش آمدید.


نظرات کاربران - ۱،۶۲۳ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
میلاد
میلاد
۱۴۰۳/۰۱/۲۴
با سلام چرا نمیشه بسته خرید ؟ یک پکیج هست که موقع خرید هیچ گزینه ای نمیاره و فقط در حال لود کردنه . بسته رو انتخاب میکنم و همین . دیگه جلو تر نمیره . ایرادش چیه ؟
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۱/۲۲
خرید کردم بسته شروع بازی رو پول کسر شد ولی بسته اعمال نشد تکلیف چیه
محمدرضا
محمدرضا
۱۴۰۳/۰۱/۲۳
درود پکیج اسکین خریدم هنوز نیومده توی اکانتم باید چیکار کنم