King of Opera

King of Opera

نسخه ۱.۱۵.۳۱
۱
هزار
نصب فعال
خانوادگی
دسته
۳۹
مگابایت
حجم

در نسخه‌ی کامل این بازی مفرح و جذاب، شما می‌توانید حالات مختلفی از اپرا را تجربه کنید، با دیگر بازیکن‌ها که هر یک خواننده‌های قدرتمندی هستند مبارزه کنید و آن‌ها را از روی صحنه به پایین پرتاب کنید تا بتوانید تاج پادشاهی را کسب کنید و لقب برترین خواننده‌ی اپرا را از آن خود نمایید.

بهترین بازی با 4-1 بازیکن برای مهمانی ها!

بازی با چند بازیکن برای مهمانی ها!

برای مهمانی رفتن با دوستان آماده اید؟

 

1. دیوانه ای را که ظاهرا خواننده تنور است کنترل کنید.

2. بقیه خواننده های تنور را از صحنه خارج کنید.

3. به خاطر حفظ شهرت تان در 5 حالت بازی مبارزه کنید!

4. از خواننده تنور مرد دوری کنید تا پادشاه اپرا شوید!

5. تکرار- مناسب برای تمام سنین، پیر و جوان!

 

تضمین سرگرمی همراه با دوستان و خانواده.

در رسانه‌ها

معرفی بازی King Of Opera؛ پادشاه واقعی اپرا

در دورانی که بسیاری از سازندگان روی بخش چند نفره‌ی آنلاین تمرکز کرده‌اند واز بخش‌های دیگر بازی مانند خط داستانی و آفلاین قافل مانده‌اند، King Of Opera از نمایندگان خوب بازی‌های آفلاین است و نشان داده که می‌تواند به خوبی دوستان را کنار هم جمع کند و یک رقابت جدی و مهم اما شیرین و لذت‌بخش داشته باشد.

بررسی بازی پادشاه اپرا

بازیهای دسته جمعی همیشه لذت گذراندن وقت با دوستان و آشنایان را چند برابر می‌کنند و باعث می‌شوند متوجه نشوید زمان چگونه می‌گذرد. با این وجود به دلیل برخی محدودیت‌ها، بازی‌های گروهی کمی روی پلتفرم‌های هوشمند وجود دارد که بتوان یک جمع 2 تا 4 نفره را با آن سرگرم کرد. King of Opera جزو آن معدود بازی‌هاست که در بخش تک نفره چیز زیادی برای ارائه ندارد اما در بخش چند نفره می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. در این بازی یه گروه چهار نفره از خواننده‌های تِنور(Tenor) روی یک صحنه دایره شکل می‌روند و باید بر سر ستاره شدن و درخشیدن با هم رقابت کنند.

logo-enamad logo-samandehi