تیریپ‌ ما : رزرو ویلا و اقامتگاه

تیریپ‌ ما : رزرو ویلا و اقامتگاه

نسخه ۲.۲.۱
+۵۰۰
نصب فعال
سفر
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

اقامتی اصیل و رویایی در سراسر ایران

با پیشرفت روزافزون زندگی مدرن و شهری امروزی، خیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی تمایل دارند با اقامت در طبیعت و خانه‌ی روستایی فضای صمیمی‌تری را تجربه کنند. با توجه به قدمت فرهنگی و جغرافیای وسیع کشور عزیزمان ایران، این رویکرد جدید گردشگران، صنعت نوپای گردشگری ایران را متحول کرده و فرصت‌های مناسبی را در پیش روی فعالان حوزه‌ی گردشگری محیا کرده است.

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های اقامت در خانه‌های محلی، آشنایی گردشگران با سبک زندگی روستایی، آداب و رسوم، غذاهای ارگانیک بومی می‌باشد. اقامت در خانه‌های محلی فرصتی ا‌ست مغتنم تا گردشگران با زندگی روزمره‌ی‌ جامعه‌ی میزبان آشنا شوند؛ تجربیات نابی که در یک هتل فراهم نمی‌گردد.

 تیریپ ما با بهره‌گیری از همین فرصت اقدام به ایجاد یک جامعه از کارآفرینان و مسافران ماجراجو نموده است. جامعه‌ای که در آن هر دو طیف کارآفرینان و مسافران دوست دارند به رونق و توسعه‌ی گردشگری ایران کمک کنند. هدف تیریپ ما ایجاد بستری برای بازاریابی اقامتگاه‌های محلی و بومی ایران می باشد که می‌کوشد مسافران را به میزبانان، بدون واسطه متصل کند. شما همچنین می‌توانید با عضویت و شروع مهمان‌پذیری، نه تنها فضای خالی خود را به اشتراک بگذارید بلکه از این راه کسب درآمد نیز خواهید کرد.

تیریپ ما با ارائه‌ی مشخصات، موقعیت مکانی، عکس و امکانات واحدهای اقامتی، امکان انتخابی حساب شده و راحت را به وجود آورده است؛ مسافران می‌توانند با مقایسه‌ی اقامتگاه‌های مختلف و در نظر گرفتن هزینه‌های آن تمام جوانب را بسنجند و سپس برای رزرو واحد مورد نظر خود اقدام نمایند.
 

کانال‌های ارتباطی ما: تلگرام، توییتر، اینستاگرام و وب سایت

تیم پشتیبانی تیریپ ما 24 ساعته در خدمت شماست.

 

logo-enamad logo-samandehi