تمرین لیسنینگ

تمرین لیسنینگ

نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
تمرین لیسنینگ

تمرین لیسنینگ

احمد روزبهانی
نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

از آنجا که Listening یک مهارت است بنابراین افزایش این مهارت نیز به تمرین های مداوم نیاز دارد.
برنامه Train Listening محلی است برای تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی. این برنامه امکاناتی را فراهم کرده است تا با وقت گذاشتن برای گوش فرادادن به کتابها و رمانهای صوتی، اخبار، سخنرانی ها و سایر منابع و انجام تمرینهای مرتبط مانند Transcribe و Word Puzzle مهارت شنیداری زبان انگلیسی خود را بالا ببرید.
تجربه نشان داده تمرینهای روزانه و مداوم بین 20 دقیقه تا 1 ساعت مهارت شنیداری شما را در عرض یک ماه چنان بالا می برد که در هنگام دادن آزمون و یا گوش دادن به مکالمات انگلیسی در یک فیلم یا خبر از اعتماد به نفس کافی برخوردار خواهید بود.

در این برنامه از منابع صوتی با گویش استاندارد با لهجه های انگلیسی ، استرالیایی، آمریکایی و ... انتخاب شده اند. اغلب کتابهای صوتی در این برنامه از سطح 1 (مبتدی) تا سطح 6 (پیشرفته) دارای سطح بندی بوده و سایر سخنرانی های تاریخی و مستندهای موجود با درجه 6+ سطح بندی شده اند.
همچنین بخشهای Listening کتب آمادگی آزمونهای استاندارد IELTS  نیز در برنامه وجود دارد کاربران آنها را در تمرینهای Transcribe و Word Puzzle به کار ببرند.

نظرات کاربران - ۱۳ رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فرهاد
فرهاد
۱۴۰۲/۰۷/۳۰
سلام و درود فراوان بر شما لطفاً چنانچه ممکن است قسمتهایی که متن دارد بزرگتر کنیدو کپی از آنها را نیز قرار دهید خیلی متشکرم.
عذراالسادات
عذراالسادات
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
به هیچ عنوان قابل استفاده نیست کاش دانلود نکرده بودم
ghorbani
ghorbani
۱۳۹۹/۰۷/۲۵
من حدود دو هفته پیش شارژ خریدم تو این اپ ولی بعد چند روز از کار افتاد و دیگه باز نشد.