IranFiT

IranFiT

Version 1.1.4
10
Active installs
Health & Fitness
Category
11
MB
Size

اپلیکیشن ایران فیت کاری از گروه برنامه نویسی تورنادو می باشد. این اپلیکیشن قابل نصب بر روی موبایل هایی با سیستم عامل اندروید می باشد و نیز به صورت وب سایت قابل استفاده می باشد.
هدف ما از طراحی ایران فیت کمک به دوست دارن و علاقمندان ورزش می باشد، که بتوانند با دسترسی سریع ، آسان و دسته بندی شده از اطلاعات وسیعی در مورد ( باشگاه های ورزشی ، پوشاک ورزشی ، تجهیزات و لوازم ورزشی ، تمرین های ورزشی ، اطلاعات ورزشی ، مکمل های ورزشی ، سایت های ورزشی و پزشکی ، مجله و روزنامه های ورزشی ) کسب نمایند.
شهروندان محترم می توانند با انتخاب شهر و استان مورد نظر و نسبت به حیطه نیازمندی خود ، با استفاده از راهنمایی ها و اطلاعات درج شده در داخل اپلیکیشن ، نیاز خود را بر طرف کنند.
ایران فیت علاوه بر مسریابی ، اطلاعات غنی و دقیقی در مورد واحد ها و تجهیزات مراکز ورزشی و غیره را در رابطه با سلامتی جامعه در اختیار شما قرار می دهد ، تا سطح اطلاعات شهروندان را بالا برده و برای عموم جامعه مفید واقع گردد.
امیدواریم که هر چند ناچیز و کوچک توانسته باشیم برای اقشار مختلف سنی و فکری، در حیطه ی ورزشی و سلامتی مفید قرار گرفته باشیم و بر این باور هستیم با رشد و پیشرفت حاصل از پشتیبانی شما شهروندان عزیز به منابع وسیع تری از این زمینه دست یابیم و در اختیار شما کاربران و مشتریان عزیز قرار دهیم.

logo-enamad logo-samandehi