یاداور+

یاداور+

نسخه ۱.۹.۳
۱۰
نصب فعال
شخصی‌سازی
دسته
۶۱۷
کیلوبایت
حجم

یاداور+ یه برنامه ساده و در عین حال بسیار کاربردیه که به شما کمک می کنه کارهاتون رو مدیریت کنید، در انجام اونها بازده بیشتری داشته باشین، به هدف هاتون نظم و ترتیب بیشتری بدین و در مجموع بهتر از وقتتون استفاده کنید.


از اونجایی که ما عمیقاً به این جمله داوینچی بزرگ معتقدیم که “سادگی نهایت زیبایی ست”، این برنامه رو طوری طراحی کردیم که کار کردن با اون خیلی راحت و ساده باشه. این برنامه قراره بهتون کمک کنه بهتر از وقتتون استفاده کنید، پس نباید کار کردن باهاش سخت و وقت گیر باشه.
بسیاری معتقدن که اهداف زندگی ما می تونن به دو دسته اهداف شخصی و کاری تقسیم بشن. اولین کاری که این برنامه براتون انجام می ده تقسیم همین دو گروه اهداف زندگی شماست. درسته که برای یه سری از این اهداف باید برای طولانی مدت تلاش کرد، با این حال همیشه هدف های کوچیکی وجود دارن که بایستی برای همین امروز برنامه ریزی بشن. برنامه ریز این کار رو هم برای شما انجام می ده که بتونین جدا از تمام اهداف قشنگ و بزرگ طولانی مدتتون، اهداف کوچکتری که باید برای همین امروز برنامه ریزی بشن رو جداگانه تماشا کنین.
علاوه بر این برای تمام اهداف روزانتون یه یادآور تنظیم می کنین که زمان انجام هدف رو بهتون یادآوری کنه. به همین سادگی می تونین هر روز کارهای بیشتر و منظم تری رو با یادآور این برنامه انجام بدین و در نهایت زودتر از انتظار به اهداف بزرگتون برسین که آرزوی همه ماست :)
کدوم هدف باید زودتر از بقیه انجام بشه؟ اونی که اولویت بالاتری براتون داره. درسته؟ می تونین برای تمام اهدافتون درجه اهمیت قرار بدین که لیست بر اساس اون مرتب بشه. اینطوری اهداف مهم تر زودتر انجام می شن، چون بیشتر توی چشم شمان.
نگران فضولی بقیه نباشین! میتونید برای نرم افزارتون یه رمز عبور قرار بدید که دیگه هیچکس نتونه سر از کارها و اهداف زندگی تون درآره.
ما همگی آرزو می کنیم که شما خیلی زودتر و سریعتر به تمام آرزوها و اهداف قشنگتون برسین. به امید اون روز :)


 قابلیت های برنامه یاداور+ :
طبقه بندی اهداف به دو دسته شخصی و کاری به منظور بالا بردن نظم اهداف شما
قراردادن درجه اهمیت برای هر یک از اهداف به منظور ترتیب قرارگیری در لیست
علامت گذاری اهداف برای امروز
قرار دادن یادآور برای تمامی اهداف
قرار دادن یادآور برای روزهای پیش رو
نمایش تاریخچه اهداف تمام شده
چهار روش مرتب‌سازی متفاوت
قراردادن رمز عبور به منظور شخصی سازی اهداف
تغییر رمز عبور در هر زمان
ویرایش کامل اهداف پس از ایجاد آنها
شخصی سازی برنامه ( انتخاب گروه پیش فرض فعال و شاخص مرتب سازی اهداف)
دارای راهنمای استفاده از قابلیت های برنامه

* نکته: برای نصب نرم افزار بایستی نسخه اندروید دستگاه شما دست کم ۴ یا Ice Cream Sandwich باشه!

logo-enamad logo-samandehi